Bağcılar Branda

bahçe tente

Bağcılar Branda Şirketi

Branda, polyester kumaştan üretilen orta sert kaplama malzemesidir. Branda hiçbir şekilde su ve ışığı geçirmez bu nedenle pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kumaş kalitesi bakımından son derece dayanıklıdır ve 4 mevsim hava koşullarında kullanıma uygundur. Renkli ve desenli modelleri de mevcut olup üzerine yazı yazılabilir ve etiket yapıştırılabilir. 

Branda, kullanıldığı alanlara kanca yardımı ile tutturulur ve üzerinde bazı geçirme delikleri vardır bu sayede gayet sağlamdır. Eğer özenli kullanılırsa branda uzun ömürlü olabilir ve pek çok alanda kullanıcılara konfor sunar. Bizler de Bağcılar Branda olarak sizlere bu hizmeti özenli bir şekilde veriyoruz. Branda ihtiyaçlarınızı firmamızdan güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. 

Branda Kullanım Alanları Nelerdir?

Branda, genelde otopark, bahçe, çay bahçesi, kır düğün salonları gibi açık mekânlarda kullanılır. Bu mekânlarda hem güneş ışığından hem de yağışlı havadan korunmak amacı ile mekânın bahçe bölümüne branda gerilir. Böylece hem müşterilerin hem de orada bulunan eşyaların güvenliği ve konforu sağlanmış olur. Branda hizmetini uzun zamandır favori branda istanbul üzerinde hizmet sağlamaktadır.

Bunların dışında restoran, konutlar, konser alanları, tören mekânları ve plaj gibi kesimlerde de branda sıklıkla kullanılır ve en profesyonel sonucu vermeyi başarır çünkü branda ışığı ve suyu geçirmez kumaş yapısına sahiptir. Kapalı ortamlarda branda tercih edilmez fakat araba, kamyon, gemi ve yat gibi araçların kapanmasında branda sıklıkla kullanılır. Örneğin yük taşıyan bir kamyonun eşyaları koruması için, araçların yağışlı havalara karşı koruma sağlayabilmesi için üstleri branda ile kaplanır.  Bizler de müşterilerimizin daha konforlu mekânlarda keyif sürebilmesi için Bağcılar Branda olarak sizlere hizmet sunuyoruz. 

Branda Özellikleri Nelerdir?

Brandalar çeşitli kumaşlara sahiptir ve kullanım alanına göre kumaş türü de değişiyor. Polyester branda kumaşı, süper branda kumaşı, pamuklu branda kumaşı, akrilik branda kumaşı ve mumlu branda kumaşı olmak üzere daha pek çok sayıda branda çeşidi bulunuyor. Branda kumaşlarının üstüne istenilen gibi yazı yazılabilir. Branda kumaşlarının metrekaresini müşteri kendisi belirliyor ve bizler de Bağcılar Branda olarak müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. 

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi