Büyükçekmece Branda

Protokol tören çadırı

Büyükçekmece Branda

Branda akrilik ve polyester kumaşlarla yapılır. Tente ile aynı anlamlara gelmese de bazı yerlerde aynı gibi değerlendirilir. Özellikle kış aylarında soğuk hava şartlarından korunmak amaçlı kullanılır. Su geçiren ya da geçirmeyen özelliklere sahip olanları vardır. Üzerlerine baskı, desen yapılır yazı yazılır. 

Branda Nerelerde Kullanılır?

Branda çeşitlerimiz birçok geniş alanda kullanım imkânı bulmaktadır. Kamyon tır gibi taşıma araçlarının kasa kısımlarını kaplamada kullanılır. Nakliye yapılırken taşınan  malzemenin yağmur, kar, fırtına gibi hava  koşullarında zarar görmemesi amaçlanır. Yapı sektöründe inşaat iskele koruma da kullanılır. Yazın gölgelik alan yapmak güneşten ve güneş ışıklarından korunmak için çadır olarak kullanılır. Kafe, restoran gibi yerlerde sigara alanı oluşturmak ya da kış bahçesi yapmak amaçlı tercih edilebilir. Sera yapımında çok kullanışlıdır. Kapalı alanları olmayan çiftçiler, fabrika sahipleri ürünlerin üzerini örtmek amaçlı kullanabilir. Yani branda kullanım alanı oldukça geniştir. Bu geniş alanlara geliştirilmiş iş ahlakı ile ürün temin etmek yolunda hızla ilerleyen firmamız Büyükçekmece branda firmamız alanının en iyisi olmayı vizyon edinerek yoluna devam etmektedir.

Branda İle Oluşturulan Alanlar

Şehir merkezlerinde ki semt pazarlarının üzerleri branda ile kaplanmıştır. Mahalle statları branda ile çevrili olan yerlerdir. Küçük ya da büyük fark etmez, arsa sahibi olan biri arsasını branda ile çevirip kendi ürününü yetiştirebilir. Kamp çadırı yapımında kullanılabilir. Otopark üzerleri kapatılabilir. Branda ile ramazan çadırları yapılmakta ve daha akla gelmeyen bir sürü yerde branda kullanılmaktadır.  Daha uygun olması sebebi ile kullanım alanları oldukça genişlemiş durumdadır. Büyükçekmece branda firmamız müşteri için en gelişmiş hizmetleri seferber ediyor.

Büyükçekmece Branda En Uygun Fiyatlar

Ürün seçimi, ebatları, kalitesi, rengi gibi her konuda ki ihtiyaca cevap veren Büyükçekmece branda firmamız, ürünlerini en kaliteli malzemelerle üretip her türlü kullanıma uygun ürünü en uygun fiyatlarla sunuyor. Çok amaçlı kullanım alanı olan branda seçimin de dikkat edilmesi gereken hususlar da bulunuyor. Hangi alanda kullanılacağı, hangi ürünün, hangi rengin seçileceği ve büyüklüğünün bilinmesi gereklidir. İşinde tecrübeli personellerimiz sizi her konuda bilgilendirip sizin için kullanım alanınıza göre en kaliteli olan en uygun malzemeyi verecektir.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi