Kartal Branda

Kartal Branda

Branda; su ve ışık geçirmeyen kumaşlardan üretilen, su ve güneş gibi dış etkenlerden koruyan, havuz, bahçe gibi mekânlarının korunmasını sağlayan bir malzemedir. Brandanın kullanılacak alana göre seçilmelidir. Mekânların farklılıklarına göre, brandaların çeşitleri değişiklik göstermektedir. Kartal branda firmamızda her çeşit mekâna uygun branda çeşitleri bulunmaktadır. İsteğinize göre farklı tasarımlar da gerçekleştirilebilmektedir.

Branda Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer ki seçeceğiniz branda balkon içinse şeffaf branda tercih edebilirsiniz. Seçilen brandanın balkona düşen ışığı kesmemesi ve su geçirmez olması gibi durumlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Seçilen brandaların 1 mm ölçüyü geçmemesi gerekmemektedir. Yapısı nedeniyle yaz ve kış mevsimlerinde, brandalar genleşmeye uğramaktadır. Kalınlığının uygun olarak seçilmesi, genleşme açısından önemlidir. Balkon dışında pazar gibi alanlarda da brandalar kullanılmaktadır. Kartal branda firmasının, pazardaki ürünleri koruması açısından geliştirmiş olduğu brandalar bulunmaktadır. Pilsa brandalar bez brandalara göre, pazar alanında daha etkili olmaktadır. Araba için seçilen brandalar ise, araca uygun boyutlarda olmalıdır. Çünkü büyük boyutlardaki brandalar rüzgârdan havalanır. Bu sebeple branda hareket eder ve aracın çözülmesine sebebiyet vermektedir.  Brandalar araçlarda kullanırken, çok fazla aracın üzerinde bırakılmamalıdır. Özellikle sıcak havalarda güneşin altında çok uzun süre tutmamak gerekmektedir. 

Branda Çeşitleri Nelerdir?

Kullanımı 1980’li yıllarda yaygınlaşan brandalar, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Çoğu zaman kış aylarının kötü koşullarının engellemesi için kullanılan brandalar,  koruyucu yapısıyla güneş ve ışıklara karşı dayanıklıdır. Fermuarlı branda, su geçirmez branda, yat-tekne brandası, mumlu branda, tır brandası, ithal branda, dilekli branda çeşitleri bulunmaktadır. Kartal branda firmamızın vermiş olduğu branda hizmetleri ile mekânlar daha korunaklı hale getirilmektedir. Fermuarlı branda, işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Çay bahçesi, restoran, kafe gibi yerlerde kullanılabilmektedir. Su geçirmez branda, suyun ve nemin temas etmemesi gereken durumlarda tercih edilebilmektedir. Kurulumları herkesin yapabileceği şekilde basittir. Yat ve teknelerini dışında kullanılan yat-tekne brandası, dış alanda kullanılan branda çeşitlerindendir. Mum kaplaması yapılarak hazırlanan brandalar, su geçirmez özelliktedir. Lojistik sektörünün taşıma araçlarında ise tır brandaları kullanılmaktadır. Hızlı bir şekilde kurulum sağlamak ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız, ithal brandalara da yönelebilirsiniz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi