Katlamalı Çadır İmalatı

katlamali-tente

Çabuk Kurulabilen Katlamalı Çadırlar

Katlamalı çadır ya da körüklü çadır adıyla bilinen çadır çeşitleri hafif konstrüksiyon özelliklerine sahip ve üzerinde kurulan brandaların da dayanıklı olmasına rağmen son derece hafif olduğu bir çadır türüdür. Bizler katlamalı çadır imalatı sırasında Favori Branda olarak bu ürünlerin amacına uygun bir şekilde çabuk kurulabilmesi ve bombeli olarak rahatlıkla açılıp kapanabilmesi için ürün üzerinde tüm çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tercih edilmesinin en büyük sebepleri de rahatlıkla kullanılabilir olması üzerinde toplanmış olan bu ürünlerimizin farklı alanlardaki kullanımlarına uygun olarak da üretilmesini mümkün hale getiriyoruz.

Katlamalı Çadırlar Nerelerde Kullanılabilir?

Katlamalı çadır ürünlerinin üretimi sırasında bizler müşterilerimizin talep ettiği haliyle ürünlerin meydana getirilmesini sağlarken aynı zamanda ürünün kullanılacağı yere bağlarken sahip olması gereken bazı detaylarında da büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Bu noktada genellikle yaz aylarında gölge alanlar oluşturmak üzere kullanılan katlamalı çadırların mağaza veya fuarlarda stant tipinde kullanılabilmesi için de hazırlamasını yapabiliyoruz. Aynı şekilde farklı etkinlikler kapsamında tanıtım süreçlerinde, kafeterya olarak kullanılan alanlarda, danışma bölümlerinde ve alışveriş noktalarında da genellikle açık alanların kapalı hale getirilebilmesi için katlamalı çadır ürünlerini sizlere sunabiliyoruz. Çok rahat bir şekilde bulunduğu yerlerden alınabilen ve başka yere takılabilen, kullanıldığı yerlerde de çok kısa sürede açılarak kullanıma hazır hale gelebilen bu ürünleri çok ekonomik fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Hafif ve Dayanıklı Katlamalı Çadırlar

Hafif kaplama ve branda ürünlerinin kullanılması ile meydana getirilmiş olsa da katlamalı çadır ürünlerinin tamamında bizler Favori Branda olarak her zaman dayanıklı ürünlerin kullanılmasına öncelik veriyoruz. Genellikle sıcak günlerde gölge alanlar yaratmak için kullanılıyor olsa da özellikle restoran ve kafe gibi alanlarda yağmur ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı korunaklı alanlar yaratmak için de tercih edilen katlamalı çadırlarda dayanıklı malzemelerle hava koşullarına karşı etkili ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bu yönüyle çok farklı şekilde üretimi yapılabilen ürünlerimizi her bütçeye uygun katlamalı çadır fiyatları ile sizlerin karşısına çıkarıyoruz. İmalatını kendi yaptığımız ürünler için talebiniz doğrultusunda çadır üzerine dijital baskı çalışması da yaptırabiliyoruz. 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda