Avcılar Brandacı Tenteci Çadırcı

avcılar-brandacı-tenteci-çadırcı

Avcılar Branda

Branda, polyester kumaştan üretilen bir malzemedir ve her ne kadar tente ile aynı anlama geliyor gibi düşünülse de kelime kavramı olarak aynı şeyi ifade etmez. Branda, kışın ve yazın getirebileceği hava şartlarından korunmak için kullanılan polyester kumaşlara verilen isimdir ve üzerine yazı yazılabilir, etiket yapıştırılabilir. Brandanın gölgesinde rahat bir şekilde oturmak mümkündür bu nedenle açık mekânların birçoğunda müşteri konforunu sağlamak için branda kullanılır.

Özellikle havuz, bahçe ve kafeterya gibi açık alanlarda branda kullanımı son derece yaygındır. Sıklıkla gidip çay içip yemek yediğimiz yerlerden birkaçı olan restoran ve kafelerde kış sezonuna geçerken branda kullanılır. Yaz aylarında da branda bulundurulur ve rahatsız edecek düzeyde güneş ışığı olduğu zaman müşteri memnuniyetinin sağlanması için branda kullanılır. Bizler de Avcılar Branda firması olarak sizlere en iyi şekilde branda hizmeti veriyoruz.

Oto Kılıf Olarak da Branda Kullanılıyor

Branda açık alanların korunmasında kullanıldığı gibi otomobil sektöründe ve araç sahipleri tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Özellikle kış aylarında dolu, kar ve yağmur gibi yağışlı havalarda aracın üstü hasar görmesin diye araç branda ile kaplanıyor. Buna uygun pek çok araç brandası üretiliyor ve her mevsim satışı gerçekleşiyor. Bazı kişiler araçlarının üstü güneş ışınından soyulmasın ve boya akması yapmasın diye yaz aylarında da aracını branda ile kaplıyor.

Tekstil sektöründe de taşıma torbası olarak branda kullanılabiliyor. Kısacası her sektörde ve her alanda branda kullanılıyor ve kullanıldığı bölgede profesyonel şekilde sonuç veriyor. Brandanın en etkin özelliği ise su geçirmez olmasıdır. Kış aylarında da tam olarak bu nedenle tercih ediliyor. Bizler de müşterilerimize en iyi şekilde Avcılar Branda olarak hizmet sunuyoruz.

Alev Üretmeyen Kumaşlara Sahip

Branda, üretildiği kumaş gereği yansa da asla alev almaz. Bu nednele güvenle kullanılabilir ve hiçbir şekilde yangın tehlikesi bulunmaz. Sizler de tehlikesiz ve pek çok faydası bulunan bu ürünü araçlarınızda ve mekânlarınızda kullanmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız Avcılar Branda olarak sizlere destek olmaya hazırız.

Avcılar brandacı tenteci çadırcı olarak tüm işlemlerinizi üstlenmekteyiz. Hemen aklınızdaki projeleri gerçekleştirmek için gönül rahatlığı ile bizlerle irtibata geçerek ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan eğitim alarak elde ettiğimiz başarı ve yetki belgeleri ile sektörde evraklarla resmi olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Brandacı Tenteci Çadırcı

Uzman kadromuz alanında tecrübe sahibi personellerden kurulmuş olup sahada aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. En kaliteli ürünler ile 1.sınıf hizmet.

Branda tente çadır modellerinin kurulumlarını sadece bir iş günü içerisinde oyalanmadan pratik ve dikkatli çalışarak gideriyoruz.

Fiyatlarımız m2 249 tl den başlamaktadır mekanlarda alınacak ölçümler ile net fiyatlar şekillenir.  Çeşitli ödeme kolaylıkları ile taksit taksit ödemelerle bütçenizi zorlamadan dilediğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi