Raylı Kapı Brandası

Son zamanlarda pek çok fabrika ve iş yerlerinin tercihi olan kapı brandalar, kalitesi, dayanıklılığı ve kolay kurulumu ile rahatlık sağlıyor. Su geçirmez kumaştan olan, güneşe ve soğuğa karşı koruyan, hızlı kapalı alanlar yaratmaya yarayan raylı kapı brandaları, kurulumundaki kolaylıkla da pek çok işletmenin tercih sebebi olmaya devam ediyor. Özellikle fabrika içerisinde farklı alanları birbirinden ayırmak için kullanılan raylı kapı brandası, aynı zamanda çıkış ya da ürün kabul alanlarında da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Peki, raylı kapı brandası nasıl yapılır? Dayanıklı ve sağlam ürün kalitesi ile piyasanın altında fiyatlarla hizmet sunan Favori Branda ile iletişime geçmeniz durumunda, yerinde gelerek görüşmelere başlanıyor. Yeni modelleriyle vermiş olduğunuz ölçülerde ve istekleriniz doğrultusunda tasarımlarınız yapılıyor. Yapılan tasarımlar öncelikle tarafınıza sunularak onay alınıyor ve çalışmalara başlanıyor. Donanımlı kadrosu ve uzman çalışanları ile tam olarak istediğiniz hizmeti sunarak sizleri memnun etmeyi başarıyor. Kolay kurulumu ile de işlerinizi fazlasıyla aksatmayan kapı brandalar, yeni raylı sistem ile de açıp kapamada da kullanıcısına kolaylık sağlıyor. Özellikle fabrika içlerinde farklı bölümleri birbirinden ayıran raylı kapı brandalar, haşere kontrol noktası olarak da bir geçit görevi görmektedir. Kapı yanına monte edilen düğme ile giriş çıkışlar yalnızca kişi kontrolünde sağlanıyor.

Kaliteli işçilik ve kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, branda ve çadır alanında sektöründe öncü olarak hizmet vermeye devam ediyor. Raylı kapı brandası nedir ve nerelere uygulanır diye merak ediyorsanız, brandacı adresinden görsel olarak bakabilir, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız dünya standartlarına göre üretimlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye de Raylı kapı brandası alanında birinci olarak akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da tanınmaya başlamakta olan firmamız kendisini daha da geliştirmeyi başarmış durumdadır. Genel olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Tecrübeli yetişkin ve iş bilgisi olan kadromuz ile hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak çalışmalarımızı yapıyoruz.

Özel kalıplar ile üretilmekte olan bir tente çeşidi olarak bilinmektedir. Kapladığı yer olarak sabit kalınmış ray sisteminin üzerine rulmanlar sayesinde hareket edebilip açılıp kapandığından dolayı bu ismi almıştır.  Birçok değişik modele sahiptir. Örneğin bir metal aksamın üzerine ahşap kaplatılabilmektedir. Kullanılması mümkün olan metal ferforje yapılabilmektedir. Raylı kapı brandası fiyatları tabi her imalatta karşılaştığımız üzere raylı tentede de ekstra ücretler ile karşılaşılabilir. Raylı tentelerde genel olarak blackout tente kumaşı tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise su kar ve güneş ışığını geçirmemesinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca bir güzel özelliği ise yangın çıkması durumunda herhangi bir alevin brandanın üstüne düşmesi tehlike arz etmemektedir. Çünkü raylı branda sisteminde kullanılmakta olan bu kumaş alev yürümez özelliğine sahip olarak üretilmektedir.

Raylı kapı brandası imalatı sizlere bahsettikten sonra genel olarak kullanım alanlarından söz etmek isterim birçok kişinin işletmenin tercihi olan raylı kapı brandaları genellikle kafe ve restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Veranda gibi bahçeye açılan mekanlarda kapatılmak maksadı ile kullanılması mümkündür.  Otomatik oluşu ve ayrıca motorlu oluşu insanlara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dilerseniz uzaktan kumandalı olarak imal edilebilir ve kullanabilirsiniz. Ledli ışık sistemine de sahiptir. İstek doğrultusunda farklı ışıklandırma sistemi de kurulabilmektedir.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda