Tenis Kort Çadırı

Firmamız yıllardır bu sektörde adını duyurmayı ve büyük bir müşteri portföyü edinmeyi başarmıştır. Müşterimiz tarafından daima tercih edilen bir brandacı firma olarak hizmetlerimizi titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Üretimlerimizi yaparken dünya standartlarına göre üretim yapmakta ve gerekli şartları taşımaktayız. Sizlerin ihtiyaçlarına göre üretim yapmakta ve hizmet sunmaktayız. Favori Branda Firmamızı diğer firmalardan ayrılan en önemli özelliğimiz ise çalışanlarımızın eğitimleridir. Her çadırda ayrı ayrı eğitimler almakta olan ekimiz kurulumlarını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Son zamanlarda en çok rağbet gören tenis kort çadırları hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bilgilerimiz var.

1980 yılında bu zamana kadar tüm kuruluşlar tarafından tercih edilmekte olan bu çadırlar daha çok tenis sahaları tarafından tercih edilmektedir. Peki tenis kort çadırı nedir? Kapalı bir tenis kortu standart ölçüleri 18*36 metredir. Yan yüksekliği ise 3.70 metredir. Minimum yükseklik ise 7.20 metre olarak yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyonu kutu profillerden galvaniz kaplamalı veya elektro statik toz boyalı olarak imal edilmektedir. Seçilmekte olan dış kaplama malzemeleri pvc kaplı polyester brandaya göre 3 veya 10 yılları arasında değişiklik göstermektedir. Bu süreyi tabi ki iklim şartları da etkilemekte, ona göre ömrü kısalmaktadır. Yalıtım özelliği bakımından izoleli ve izolesiz olarak kaplanmaktadır.  Tenis kort çadırı nasıl yapılır? Bu yapı günümüz şartlarında en uygun maliyetli yapılar olması sebebiyle insanların tercihleri arasında en uygun yapı olarak görülür. Kurulumu ve sökümü en hızlı özellikleri arasında yer almaktadır.

Ekstra Özellikleri ;

  • Kubbe yapısı özelliği ile 50 kg kar yüküne karşı dayanıklı olabiliyor.
  • 15 ve 20 yıl kadar uzun süre kullanımı söz konusudur.
  • UV ışıklarına karşı son derece dayanıklıdır.
  • Esnek bir yapıya sahiptir

Tenis kort çadırı adı üstünde tenis oynanabilmek için sağlanan bir çadır olmaktadır. Bu çadır sistemi yaz okulları, tesisler ve kulüpler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Büyük bir kolaylık sağlayan bu çadır sistemi uzun bir süre daha tercih edileceğe benziyor. Rahat bir tenis oynamak istiyor iseniz bu çadır tam size göre!

Tenis kort çadırı fiyatları tamamen boyutlara ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bu durum karşısında ufak bir araştırma yapmak size oldukça yarar sağlayacaktır. İlk önce boyutları belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra malzemenin ne kadar dayanıklı olmasını istediğinizi ve renk olarak hangi rengi kullanacağınızı belirlemelisiniz. Kısa bir ön hazırlık işinizin çok daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra bu işi yapan bir firma ile görüşerek bilgi edinebilirsiniz. Bütçenize en uygun olan firmayı seçmeniz her zaman daha iyi olacaktır. Bu işi mutlaka uzmanlarına yaptırmanız gerekmektedir. Mağdur olmamak ve zaman kaybına uğramamak için iyi bir firma ile çalışmak şart olmaktadır.

Tenis kort çadırı imalatı ise kumaş üretimi ile başlamaktadır. Bu çadırların malzemesi fabrikalarda özel olarak üretilmektedir. Hem kalitesi hem de özellikleri sayesinde çok özel bir üretim gerektirmektedir. Üretilen malzemeler satıcı ile buluşmaktadır. Satıcılar üretilen malzemeleri alarak müşteriye sunmak için hazır hale getirmektedirler. Bu işi yapan firmalar malzemeleri satıcılardan alarak sizlerin işlerinde kullanmaktadırlar. Firmalar mutlaka kaliteli malzeme kullanmaktadırlar. Çadırlar uzun süre dayanmalı ve en ufak olaylardan etkilenmemelidir. Sizlerin tercihi her zaman firma için önemli olmaktadır. Ne istediğinize tam olarak karar verdiğiniz an çalışılmaya başlanmaktadır. Kısa bir sürede inanılmaz bir tenis kort çadırınız olacaktır. Kısa zamanda artık çok daha kolay ve keyifli tenis oynayabileceksiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda