Yarasa Çadır

Branda ve yarasa çadır gibi alanlarda uzmanlaşmış olan favori brandacı sektörde en ön sıralarda olup kalite ve hizmette ödün vermeyen bir kuruluştur. Favori branda web sitesi ile sosyal ağlarda bağları kuvvetlendiren firma pek çok hizmeti üst seviyelere çıkarmaktadır. Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda özel çizimler yapılmakta özgün ve doğal modeller de oluşturulmaktadır. Ülkemizde branda sistemleri genelinde akla gelen ilk firma olup tasarım ve modelleri ile en ön sıralara çıkmaktadır.

Yarasa çadır nedir

Doğal hayat ve kamp hayatı için üretilen çadırlar pek çok çeşitte tasarlanmıştır. En modern tasarım ve çizimlerden biri ise yarasa çadır olarak bilinmektedir. Üçgen çadır grubuna giren yarasa çadır daha çok otel, yemekhane ya da özel davet mekânlarında havada tasarım olarak kullanılmakta ve ortama şıklık katmaktadır. Rengârenk ve çok değişik çizimlerle yarasa çadırı evinizin bahçesi, işletmenizin mekânı ya da düşündüğünüz her yer için favori brandaya bakmanız ve gerekli araştırmaları yapmanız yeterli olacaktır. 1980’li yılların başında branda ve çadır sektörüne giren başarılı firma kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Özel istek ve çizimleri ile aynı zamanda rakiplerine göre bütçenizi zorlamayacak şekilde çalışmasını sürdürmektedir. Sürekli aktif olan web sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir seçeceğiniz sipariş ve yardım için iletişim bölümünden bilgilere ulaşabilirsiniz. Çadırın her tasarımında uzmanlaşan personel kadrosu ile yapılan işten memnun kalacak ve çevrenize tavsiyede bulunacaksınız.

Yarasa çadır nasıl yapılır

Genelde yarasa çadır gökyüzünde kurulacağından tek başınıza yapmanız zor bir durumdur. Alım yaptığınız firma ile anlaşmanıza göre kurulum ve teslimatının da beraberinde olması gerekmektedir. Evinizin bahçesinde, havuz kenarında gölgelik amaçlı, özel davet mekânları gibi pek çok yer için tasarlanan yarasa çadırın kurulum kılavuzu yanında bulunur. Yarasa şeklinde benzeyen çadır ortama şıklık ta katmaktadır.

  Yarasa çadırı ya da piyasada bilinen adıyla asma germe brandalar yere sabit konumdaki ayakların üzerine adının da çağrıştırdığı biçimde asma germe yöntemiyle monte edilirler. Şekil olarak yarasa kanatlarını andıran branda estetik görüntüsü itibariyle bir çok işletmenin tercihidir. Germe işleminden sonraki süreç için üzerinde birikebilecek kar ve yağmurun iyi hesaplanması gerekmektedir. İşletmelerin estetik ve kullanışlı yapısı sebebiyle tercih ettikleri yarasa çadırları aynı zamanda portatif özellikleri sayesinde belirli sürelerde veya sezonlarda düzenlenen fuarlarda ve açık hava etkinliklerinde de yaygın olarak kullanılırlar.

Metrekare fiyatı 150-200 TL arası değişen yarasa çadırı istediğiniz kalite ve renge göre de farklı fiyat aralığın sahip olmakla birlikte kalite-para endeksinde en verimli ve sektörün lider firması apoletine sahibiz. Favori branda olarak bu piyasada diğer ürünlerimizde olduğu gibi yarasa çadırı fiyatları alanında da sektöre öncülük etmekten gurur duyarız.

Yarasa çadırı üretimi için gerekli olan montaj araç ve gereçleri uygulanacak olan sisteme ve montaj yapılacak alanın yapısına göre özel olarak üretilmektedir. Üretimi ve montajı oldukça özverili ve itinalı bir çalışma gerektiren yarasa çadırı üretiminde Favori Branda olarak cıvata, somun, liftin ve çektirme halatı gibi malzemelerde paslanmaz çelik kullanarak çadırın daha uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Gerdirilen branda hususunda da brandanın zorlu kış şartlarına, fırtınaya ve üzerinde birikebilecek kar yığınına karşı dayanıklı olması bakımından  inşa edilen yerin iklim şartlarına bağlı olarak polyester veya pamuklu kumaş kullanılır. Boyanması gerekli aksamlarda da boya kullanımı olarak daldırma galvaniz boyayı tercih ediyoruz. Galvaniz, erimiş çinkonun içine kaplama amacı ile kullanılacak maddenin batırılması işlemidir. Kullanılan metal ve çeliklerin paslanmaya ve olumsuz hava koşullarına karşı işlevini yitirmeden çalışmasını ve daha uzun ömürlü olması bu boyama işlemi ile sağlanır. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamızın itibarı paradan çok daha mühimdir.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda