Afet Çadırı

Favori Branda olarak her türden çadır ve branda sistemleri konusunda kalite ve özgün hizmetten şaşmayarak sizlere en iyi olanı sunma çabasındayız. Ürünlerimizde kalite ve kullanım kolaylığı birinci sıradadır. Alanında lider olan firmamız aradığınız her çeşit çadır modelini uygun ve pratik olacak şekilde sizler için üretmektedir. Firmamızın üretimi olan afet çadırı, standart kalitenin çok üstünde ve ekonomik bir üründür. Sıklıkla afetlerin meydana geldiği ülkemizde, afet çadırının çok önemli bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olan Favori Brandacı sistemleri olarak; kurulumu pratik ve hızlı bir ürün tasarlamış bulunmaktayız.

Afet Çadırı Nedir? Maalesef ki ülkemizde doğal felaketler yaşanabiliyor. Bu tür acil afetlerde en çok ihtiyaç duyulan belli başlı afet sonrası ekipmanları arasında afet çadırları önemli bir yer tutuyor. Sığınma amaçlı kullanılan ve brandadan üretilen yaşam odalarına afet çadırı denilmektedir. Firmamız bu konuda son derece hassastır ve afet çadır üretimine öncelik vermektedir. Ekonomik fiyatlar ile satışa sunulan afet çadırlarımızdan, herhangi bir felaketle karşılaşmadan evvel tedbir amaçlı almanız sizlere öneriyoruz.

Afet çadırı nasıl yapılır? Afet çadırlarında kurulumun pratik ve hızlı olması ve kullanım rahatlığı ön plandadır. Olası doğal afetlerde belirlenen alanlara, mümkün olduğunca kısa bir süre içerisinde kurulması gerekmektedir. Malzemeleri şartlara dayanıklı şekilde üretilmelidir ve kolay yıpranmamalıdır. Firmamız bu konuda gereken tüm kurulum bilgilerini sağlarken, üretmiş olduğu afet çadırlarının kalitesi ve tercih ediliyor olması ile gurur duymaktadır. Vatandaşa hizmet politikası üzerinden üretim yapan firmamızın tüm çadır ve diğer ürünlerinin tasarımında esas olan, değerli müşterilerimizin her durum ve şart altında kullanabileceği ürünleri üretmek ve bundan kesintisiz memnuniyet sağlamaktır. Tüm afet çadırı modellerimizi web sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kullanım Alanları:

  • Afet Durumlarında
  • Acil Durumlar
  • Arama Kurtarma
  • Komuta Merkezi
  • Dinlenme Alanı
  • Depo Alanı Olarak

Başta deprem olmak üzere doğal afetler bir Türkiye gerçeğidir. Ülkemiz aktif fay hatlarının üzerinde yer alması ve birinci derece deprem bölgesi olması sebebiyle irili ufaklı bir sürü deprem yaşamıştır. Maalesef sadece deprem değil bilinçsizlik ve altyapısızlık da depremin hasarlarını artıran ve mağdurların hayatına olumsuzluk katan etkenlerdendir. Deprem dışında sel vb. afetlerde ve iç savaş gibi hallerde de insanlar evsiz kalmaktadırlar ve barınma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İşte afet çadırı bu gibi hallerde insanların barınma ihtiyacını gidermek için üretilmiştir. Doğal afetler dışında son yıllarda komşularımızda yaşanan iç savaşın da etkisiyle ülkemizde bir de mülteci ve sığınmacıların barınma problemi ortaya çıkmıştır.

Kızılay ve AFAD düzenli aralıklarla afet çadırı stoku yapmaktadırlar ve afet çadırı imalatında, satışında önemli birer aktördürler. Bu bakımdan afet çadırı fiyatları belirlenirken ticari kaygıdan ziyade insani fayda da düşünülerek hareket edilmektedir ve biraz da amme hizmeti amaçlı çok düşük, neredeyse maliyeti ayarında  tutulmamaktadır. Favori branda olarak biz de bu amme hizmetine katkıda bulunmak ve afetzedelerin doğal afetler nedeniyle günlük yaşantılarında yaşadıkları olumsuzlukları gidermek için afetzedelere bu zorlu süreçte gerekli yaşam alanını sağlamak için çalışıyoruz.

Afet çadırı üretimi için ülkemizin iklim şartlarını ve içerisinde barınacak kişilerin rahatını göz önüne alarak itina ile çalışıyoruz. Mültecilerin ve afetzedelerin yaşadıkları doğal afet ve iç savaştan minimum derecede etkilenmeleri ve günlük yaşantılarını birazcık da olsa idame ettirebilmeleri için çadırlarımızı zorlu kış şartlarında soğuktan, bunaltıcı yaz aylarında sıcaklardan korunmaları için tasarlıyoruz. Afet çadırı üretiminde kullanılan kumaşların polyesterden ziyade hava alan kumaşlardan olmasına dikkat ederek ve acil durumlarda temin edileceklerini de göz önüne alarak maliyetini mümkün olduğunca düşük, üretimini ise oldukça basit yöntemlerle yapıyoruz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda