Dünya standartlarına göre üretim yapmakta olan firmamız kare şemsiye sektöründe lider olarak varlığını sürdürmektedir. İnsanların ihtiyaçlarına göre hizmet sunmakta olan firmamız görev ve sorumluluklarının bilincinde olan bir firmadır.

Referanslarımızı ve güvenilirliğimizi sizlere sunmaktayız.

Favori Branda Tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekte olan firmamız her zaman müşterisinin memnuniyetini düşünmüştür.

Firmamız ayrıca şemsiye imalatında yeni projelere de imza atmıştır.

Yaz aylarında kavurucu güneşten ve onun kavurucu sıcağından kurtulmak ve korunmak için tercih edilmektedir. Kare şemsiye nedir? Gövdelerine yerleştirilmiş olan teleskopik mekanizmalar sayesinde şemsiyeniz kapatılırken tepeleri yukarı doğru kalkmaktadır. Açılırken ise aşağıya doğru inmektedir.

Bu sistem sayesinde şemsiye altındaki şeyleri toparlamaya gerek kalmamaktadır.

Açıldığında ise yere yaklaştığında eğimli güneş ışınlarına karşı daha iyi bir koruma sağlamaktadır.

Kullanım alanları genel olarak bahçeler, kafeteryalar, restoran ve plajlardır.  Güneşten yağmurlardan korunmanın en iyi ve ekonomik çözümüdür.  Pazarcılardan tutun plaja kadar her alanda kullanılabilmekte olan kare şemsiyeler son yıllarda en çok tercih edilen şemsiyelerdir ve popülerliği ise git gide artmaktadır.

Kare şemsiye imalatı ve kullanımı genel olarak tentelerden daha ekonomiktir.

Fakat son zamanlarda çok değişik gergi sistemler ile imalatı gerçekleşen şemsiyeler tente fiyatlarından çok büyük rakamlarla söz edilmektedir. 8 kollu şemsiyelerde üç, dört, beş metre çapında imalat söz konusu olabilmektedir. Ayrıca 8 kollu şemsiye 3*3 bilerseniz 3.50*50 metre ebatlarında imalatı da tercihinize göre kullanılmaktadır. Ayrıca bir diğer tercihler arasında yer alan 10 kollu şemsiyeler üç, dört ve beş metre çaplarından imalatı yapılabilmektedir. Özel tasarım ve farklı boyutlarda üretim yapılabilmektedir.

Dilediğiniz renk seçeneği ve boyutta şemsiye yapılması mümkündür. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sekiz kollu şemsiye ve on kollu şemsiye genel olarak tercih edilen şemsiyelerdir.

Çok amaçlı olarak kullanılan şemiyseler genellikle su geçirmez kumaştan yapılarak yağmur, rüzgar ve güneşten korumak için kullanılmaktadır. Geliştirilmiş şemsiyeler ile daha büyük ve geniş alanlar için kullanım alanları çoğaltılmıştır. Özellikle kare şemsiye ve benzerleri oteller, restoranlar, çay bahçeleri, açık hava kaffeler, pastaneler, havuz kenarları, evlerin teraslarında ve bahçeler gibi geniş alanlarda kullanım imkanı bulmaktadır. Her türde ve modelde şemsiye çeşidini favori branda firmasında bulabilirsiniz.

Firmanın köklü bir tarihi olması, kaliteli malzeme kullanarak hizmette sınır tanımaması gibi pek çok sebepten tercih etmenizden dolayı memnun kalacaksınızdır. 1980 yılından bu yana isminden sıkça duyuran firma bu sektörde en başarılı olup ön sıralarda bulunmaktadır. 150 ye yakın pek çok ürün seçeneği de bulunan firmanın tüm bilgi ve fotoğrafları için web sitesini ziyaret edebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Kare şemsiye fiyatları hesaplaması kullanılan ürün malzemesine ve kurulacak mekana göre değişmektedir. Dış etkenlerden şemsiye ebadı da fiyatta etki oluşturmaktadır. Sağlamlığı, kalite ve güvenirliği ile favori brandada bulunan şemsiyeler rakiplerine göre oldukça uygun fiyatta bulunmaktadır.

Uygun fiyata aynı zamanda kalite de satın alınmaktadır. Her türlü bilgi ve sipariş için favori branda firmasının web sitesinden iletişim bölümüne girerek elde edebilirsiniz.

Firma kare şemsiye üretimi alanında uzmanlaşmış profesyonel çalışan kadrosu ile birlikte çalışmaktadır. Deneyimli ve bilgi birikimine sahip teknik servisi gerekli olan tüm çizimleri yapmakta ve müşterilerin isteği doğrultusunda da özel tasarımlar hazırlayarak yeni modellerini de oluşturmaktadır.

Şemsiye üretiminde oldukça kaliteli malzeme kullanmakta olup sağlamlığı test edildikten sonra kurulacak mekana monte edilmektedir. Firmaya ait web sitesini ziyaret etmeli ve oradaki tüm yapılan iler hakkında bilgi almalısınız.

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda