Mafsallı Tente

Mafsallı Tente zarif tasarımı ile dış mekânlarınızda kullanabileceğiniz fiyat avantajlı bir tente çeşididir. Favori Branda Fiyat ve kullanımı açısından en çok tercih edilen çeşit olması nedeni ile günlük yaşantınızda en sık karşılaşabileceğiniz çeşitler arasındadır.

‘’Peki,  mafsallı tente nedir?’’  diyeceksiniz. Güneş ışınları, yağmur, kar ve rüzgâr gibi birçok dış etkenlerden koruma amaçlı kullanılan bu tente dış mekânlarınızı daha keyifli bir hale getirebilecek manuel özellikli mekanik bir tasarımdır.  Mafsallı tenteyi kafenizde, pastanenizde, iş yerinizde, tanıtım stantlarınızda, kullanabileceğiniz gibi evinizde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

Mafsallı tenteleri mekanizması ve teknik özellikleri bakımından incelediğinizde ise standart ve kaset si bir yapıya sahip olduğu, ileri doğru açık olarak kullanılabileceğiniz ve belli ölçülerle piyasaya sunulan bir ürün olduğu karşınıza çıkar. Zeminleri açısından görsel baskıya uygun olarak tasarlayabileceğiniz Bu tentenin alüminyum aksamları paslanmaz bir yapıya sahip olup isteğinize uygun rüzgâr sensörlü, motor ve eğim mekanizması ile rahatlıkla ortamınızı uygun ve ferah bir hale getirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak zemin branda ve akrilik kumaştan imal edilebilir. Tente alnına saçak dediğimiz parça eklenerek mekânınızın reklamını da rahatlıkla yapabilir hale getirebilirsiniz. Tentenizin açılır uzunluğu kullanacağınız tentenin cephe uzunluğuna göre değişim gösterebilir.

Tente açılır kolları standartları 150cm 200cm 250cm 300cm 350cm uzunluğundadır. Tentenizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız cephenizin uzunluğu ve tentenizin açılır uzunluğunun uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Örnek verecek olursak;  300cm uzunlukta cephenize 350cm açılır tente kullanamazsınız. Şöyle ki, tentenizde kullanacağınız mafsallı kolların kapandığı zaman birbirleri üzerine binmemesi gerekir. Tentenin her iki ucunda ki kolların her birinin uzunluğu 175 cm olacağından tentenizi kapattığınızda 380cm-400cm arası bir alana ihtiyacınız olacaktır. Dolayısı ile bu tenteyi yaptırmak istediğiniz alanın en kısa mesafesinin 180cm-190 cm arası olması gerekir.

Mafsal kelime olarak eklem anlamına gelmektedir. Hareketli iki uzvun hareket edebilme özelliklerini kaybetmeden birleştirilmesine yarayan sağlayan mekanik sistemdir. Mafsallı tente ise hareket kabiliyetini kaybetmeden birleşmiş bu iki parçanın hareket ve manevra alanı daha kısıtlı olan yerlerde tercih edilen tente-branda çeşididir. Kapalı alandaki sigara düzenlemelerinden sonra cafe, restoran vb. yerlerin teraslarının daha etkin kullanımı için işletmecilerin sık sık tercih ettiği bir sistemdir. İhtiyaç duyulması halinde müstakil, dubleks, bahçeli ve verandalı evler için de kullanılabilen sistem Favori Branda’nın ihtiyaca uygun tasarımlarıyla apartman dairelerinin balkonları için de pratik kullanıma uygun halde montajı yapılır.

Favori Branda mafsallı tente fiyatları için piyasada kalite para endeksinde en uygun ve branda tente sektöründe akla ilk gelen firma olarak tek uğraşımız ve çabamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşterilerimize mafsal sisteminin üzerinde kumaş ve polyester olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktayız. Ancak kumaş polyestere göre daha kalitelidir ve terleme yapmadığı gibi serin tutma özelliğine sahiptir. Ürünümüz solma ve su geçirmeye karşı firmamız tarafından altı yıl garanti kapsamındadır. Kumaş kısmının kalitesi kadar mafsal kısmı da önemli olan ürünümüzde kullanılan çelik aksamda da 6.5-7 ve 9 olmak üzere iki farklı seçenek mevcuttur. Kullanılan çelik mafsal kalınlığına ve miktarına göre de yaklaşık 200-250 TL fak eder. Ortalama bir örnekle 4,5 m x 3 m’lik bir balkon için mafsaldaki çeliğe göre de değişmekle birlikte 1500-1900 TL arası değişen cüzi bir rakama siz de evinize mafsallı tente yaptırabilirsiniz.

Favori Branda olarak mafsallı tente üretimi için en kaliteli çeliği ve kumaşı-polyesteri tercih ediyoruz ve sabit hareketli bu tenteler mafsalları sayesinde de hareket alanları içinde istenildiği kadar gölge imkanı sağlar.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda