Promosyon Çadırı

Favori Branda olarak çok sayıda çadır çeşidimiz bulunmaktadır. İstediğiniz çadır modelini ve çeşidini rahatlıkla bulabilmeniz için ürün yelpazemiz son derece geniştir. Kullanışlı ve kullanım amacınıza dört dörtlük hizmet sunması amacıyla tasarlayıp ürettiğimiz çadırlarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunun için yalnızca www.favoribranda.com adresine tıklayarak kaliteli ve kullanışlı ürünlerimizle tanışabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında bulunan, üretimi ve kullanışlı oluşu ile sık tercih edilen promosyon çadırı, en sık satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizdendir. Ekonomik fiyatlara en kaliteli ürünlere bizi tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Promosyon çadırı nedir? Promosyon çadırları diğer çadır fiyatlarını baz alacak olursanız oldukça uygun fiyatlıdır. Bu çadır sistemlerinde, hafif konstrüksiyon ve hafif brandaları kullanarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Promosyon çadırlarımız, tamamen kendi imalatımız olmakla beraber memnuniyetinizi sağlayacak özelliklerle tasarlanmıştır. Tak sök sistem mekanizması ile sizlere en iyi fiyatlar ile sunulmaktadır.

Promosyon çadırı nasıl yapılır?promosyon çadırları hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilen, hafif ve demir iskeletten oluşan çadırlardır. Promosyon çadırlarımızı her türden etkinliğinizde danışma, iletişim, alım satım standı ve tanıtım bölümü amacıyla kullanabilirisiniz. Kurulumda hızlı sök tak özelliği ve pratik olmasının yanı sıra kaliteli malzemeden de ödün vermemekteyiz. Promosyon çadırlarımız görsel olarak ve hızlı kolay kurulumu sebebiyle çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Bu ürünümüzü dış mekanlarda olduğu kadar yeterli alana sahip iç mekanlarda da kullanabilirsiniz. Etrafı kaplanabilme özelliğinin yanı sıra farklı büyüklüklerde üretilmektedir. Her türden amaca uygun kullanım olanağına sahiptir. Bu nedenle dilerseniz bahçelerinizde de kullanabilirsiniz. Pratik kurulumu ile sizlere kolaylık sağlayacak olan bu ürünümüze ait web sitemizden detaylı fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak amacıyla ekonomik ürünler üretmekteyiz.

Promasyon çadırı genelde açık havalarda kullanılmaktadır. Kış aylarında ise fuarlarda ve kapalı alanlarda yapılan etkinliklerde de kullanılabilmektedir. Genelde sektör alanlarının tanıtımlarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda ürün tanıtımı, kermes, küçük satışlar içinde kullanıldığı görülmektedir. Bu çadırlar satış yaptığınız yerin havasını hemen değiştirmektedir. Ürünlerinizin ve standınızın hemen ilgi çekmesini sağlayacaktır. Böylece satışlarınız yolunda gidecektir.

Promasyon çadırı fiyatları tamamen kullanılan malzemeye ve boyutlara göre değişiklik göstermektedir. Bu çadırlar diğer çadır çeşitlerine göre oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Bunun nedeni kurulumunun çok kolay olması ve kullanılan malzemenin diğer malzemelere göre daha hafif olmasıdır. Bu çadırlar uzun süreli kullanılmadığı için çok fazla dayanıklılık gerektirmemektedir. Bu da kullanılan malzemeye yansımaktadır. Fiyatlar satış yapan firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Size en uygun fiyatı seçerek satın almanız daha yararlı olacaktır. Satılan ürünlerinizin dikkat çekebilmesi için mutlaka çadır satın almanız gerekmektedir. Çadır ortamı çok daha şık ve ilgi çekici yapacaktır. 150 TL ile 250 TL arasında fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Promasyon çadırı imalatı ise fabrikalarda yapılmaktadır. Özel malzeme özel makineler sayesinde fabrikalarda üretilmektedir. Bu üretim tamamlandıktan sonra malzemeler satıcılar ile buluşmaktadır. Satıcılar malzemeleri alarak dükkânlarına götürüp müşterinin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerde aldıkları malzemelerden çadırlar üreterek sizlere satmaktadırlar. Bu döngü hep böyle devam etmektedir. Sizler çadır boyutlarınıza karar vererek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra yetkili bir firma ile görüşerek hangi boyutlarda çadır istediğinizi belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Kısa bir sürede çadırınız elinizde olacaktır. Kurulumu çok basit olduğundan kendiniz kurabilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise yine kolayca kaldırabilmeniz mümkün olacaktır. Yazın bu çadırlar sayesinde gölgede satış yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Artık bol kazançlı satışlarınız ve sevimli bir standınız olacak!

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda