İthal Branda

En önemli özelliği dayanıklılık ve su geçirmezlik olan ithal branda nedir?

İthal branda polietilen kumaştan üretilmektedir. Daha çok güneş ve ışığa karşı koruma sağlaması özelliğiyle bilinen ithal brandalar aslında soğuk kış şartlarına karşıda oldukça dayanıklıdır. Tüm açık alanları süratli bir şekilde korunaklı hale getirmesi sebebiyle son derece pratik ve düşük maliyetli bir üründür. Ayrıca temizlenmesi de son derece kolaydır. Çamaşır suyu, farklı kimyasallar barından temizlik maddeleri, tiner, gaz ya da benzin yerine temizlik işleminizi sadece sabun ve su ile yapabilirsiniz. Doğru temizleme işlemi sonucunda ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz.

Branda kumaşı çadır ve tente yapımında kullanıldığı gibi havuz bahçe ve restoran otel gibi işletmelerinin açık alanlarından alınabilecek faydayı arttırabilmek için de kullanılır. İthal branda çeşitleri ebatları ve renklerine göre farklılık gösterebilir. Bazı branda kumaşları su iticilik ve renk solmazlık bakımından beş yıla kadar garantilidir. Favori Branda adresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz ithal branda çeşitleri tüm uluslar arası kalite standartlarına uygundur. Aynı zamanda piyasada pilsa olarak da bilinen ithal branda ağırlıklarına göre de sınıflandırılır. Ürün gamımız oldukça geniştir ve sizlerin ihtiyaçlarının farklılıklarına göre çeşitli renk ve modellerdeki ürünlerimiz sizlere kaliteyi ve ekonomiyi aynı anda sunmaktadır. İhtiyaç miktarınıza göre toptan ve perakende olarak satışımız mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için firmamızın internet sitesinde bulunan telefon numaralarımızı arayabilir, sitemiz üzerinden sipariş formu doldurabilirsiniz.

İthal branda alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, merdiven altı imalat yapan son derece kalitesiz ve fason üretim yapan firmalardan kaçınmaktır. Alışverişinizi  Favori Brandacı gibi sektörde uzun yıllar hizmet veren bilinçli ve deneyim sahibi olan firmamızdan yaparsanız, almış olduğunuz ürünü uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Firmamız imalatlarını ve ithalatlarını gerçekleştirirken dünya standartlarına göre gerçekleştirmektedir. Üretimlerini gerçekleştirirken son derece kaliteli ürünler malzemeler kullanarak çalışmaktadır. Her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan geliştiren firmamız sizler için üretimlerini hızlandırmaktadır. Firmamız ayrıca ithal branda konusunda kendisini kanıtlamış ve lider bir firma olarak yoluna devam etmektedir.  Tecrübeli yetişkin ve işi bilen ekibimiz tarafından her bölgede hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca müşterileri tarafından takdir edilmekte ve çalışmalarımız hakkında övgü ile bahsetmektedir. Müşteri portföyümüz sizler sayesinde her geçen gün daha da artış göstermektedir. İthal olarak gelen ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda