Membran Çadır

Firmamız uzun yıllardır membran çadır üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimlerini gerçekleştirirken dünya standartlarına göre üretim yapmakta ve üretimin gerekli kurallarını yerine getirmekte olan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Genel olarak sizlerin ihtiyaçlarına göre üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır. Firmamız yapmış olduğu işin farkında görev ve sorumluluklarının ise daima bilincindedir. Tecrübeli ekibimiz ile sizlere sınırsız hizmet sunmakta, müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Daima yeni projelerle üretimlerinin üzerine yenilerini eklemeye çalışmaktadır.

Membran Çadırları Kullanım alanları

Membran çadır nedir? Çelik konstrüksiyon çadır sistemleri olarak optimum mukavemet yerinde anında zaman kaybetmeden kurulumu kolay sökülebilme imkanı kolay taşınabilir özelliği uzun kullanım prensipleri taşımaktadır. Pazar yerleri, stadyumlar, stadyumların tribün üstü kaplamaları, alışveriş merkezlerinde yer alan ara açıklıklarının kapatılması, havuz kenarlıkları, araçların kullanmış olduğu otopark alanları, site girişlerinin kapatılması, amfi tiyatrolar, restoran iç veya dış mekanları ve son olarak da kullanılmakta olan yürüyüş yolları gibi alanlarda tercih edilmektedir. Her türlü hava koşullarında kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Membran çadır nasıl yapılır? Konusundaki meraklarınızı şimdi hep birlikte gidereceğiz. Membran çadırların dört adet birleşme şekli bulunmaktadır. Bunlardan ilki mekanik birleşimdir. Tüm malzemeler brandanın uygulanmakta olduğu alana götürülerek montaj işlemleri yapılır. Bir diğeri ısı kaynaklı birleşimdir.  Bu birleşimde ise membran çadırına ısı uygulaması yapılır ve birleştirme işlemi gerçekleşmiş olur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus ise üretici firmadan membran çadırının erime ısısını öğrenilmesi gerektiğidir. Başarılı bir birleşme olması için ısının bu değerin kat be kat üstünde olması gerekir. Bir diğeri yüksek frekanslı birleşimdir. Bu birleşimde ise membran çadırı malzemeleri kaynak işleminden geçerek malzeme içerisinde ki moleküllerin birbirine temas işlemi uygulanır. Son olarak dikişli birleşim yapılır. En çok tercih edilen dikişli birleşimdir.

Branda sektöründe favori branda firması 1980 yılından beri var olan köklü ve güçlü bir firmadır. Firma bünyesinde branda, tente, çadır ve daha pek çok bu alanda ürün bulabileceğiniz zengin çeşitte ürün yelpazesi ile piyasaya ağırlığını koymuş durumdadır. Mambran branda ise oldukça mimari bir yapıya sahip olup pek çok değişik şekillerde olabilir. Daha çok basınçlı hava yerine asimetrik yapısı ile hava değişimini sağlayan bir sistemdir. Kubbe, yarasa ve geniş bir şemsiye gibi görünümlerin karışımı olan branda görsel olarak oldukça güçlü bir mimari yapıya sahiptir. Favori branda bünyesinde oldukça deneyimli ve tecrübeli ustaların elinden çıkmaktadır. Her şekil ve çizimi bulabileceğiniz gibi özel çizimlerde yapılabilmektedir.

Membran branda fiyatları ürün kalite ve yapılan sonsuz sınırdaki hizmet ile beraber oldukça uygun olarak sadece favori branda firmasında bulabilirsiniz. Taşıma ve kurulum aşamalarında destek olan firma çalışanları ile aldığınız üründen memnun kalacak ve sıfır maliyet ile uzun yıllar kullanımını sağlayacaksınızdır. Genelde fiyat belirleme kurulum alanına ve tercih edilen modele göre değişmektedir.

Firma gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmakta ve takip ederek her yeniliği bünyesine alarak gelişmekte ve büyümektedir. Membran branda üretimi ile de bu sektörde ender firmalardan biri haline gelmiş durumdadır. Pazar çadırı, yarasa çadırı, Kızılay çadırı gibi pek çok çadır çeşidi bulunmakta olup aynı zamanda kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit, körüklü ve akardiyon tente çeşitleri ile de 150 ye yakın ürün yelpazesine sahip dev bir firmadır. Mimari özelliği ile ayrı bir teknik konu gerektiren membran branda için bu konuda uzman ve tecrübeli çalışan kadrosu ile çalışmaktadır. Yapılan hizmet ve çizimler ile hizmette sınır tanımayan firmada olumlu geri dönüşümler olmaktadır.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda