Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı Nedir: Rüzgara ve diğer iklim şartlara dayanıklı olarak üretilen ısı ve nem yalıtımı mevcut olan bir çadır türüdür.

Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın pratik yolu şantiye çadırı kurmaktır. Kolay sökülmesi ve taşınması sayesinde kullanımı konforludur.

Şantiye Çadırının Kullanım Alanları

Doğal afet durumlarında ya da inşaat gibi ortamlarda çalışanların barınmasını, mimar, mühendislerin ofis olarak kullanmasını sağlama amaçlı ve yemekhane, yatakhane, depolama amaçlı olarak kurulması gereken durumlarda, hızlıca kurularak maliyetten ve zamandan tasarruf sağlar.

İskelet yapısının sağlam ve kaliteli olması, kiriş ya da herhangi bir desteğe gerek olmamasından dolayı kurulumu rahattır. Maliyeti azaltıcı etkisi vardır.

Şantiye çadırı kullanıldığı yerde geniş bir çalışma alanı yaratır.

Şantiye Çadırlarının Özellikleri:

Aerodinamik açıdan oval köşeli olması sayesinde her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirebilmektedir.

Şantiye çadırları, iklim şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlü dokuma türü olan polyester kullanılarak PVC malzemeden üretilir. Hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir.

Şantiye çadırları yalıtımlı ve yalıtımsız olarak üretilebilmekte Bu iki çadır tipi arasındaki fiyat farkı oldukça fazladır bu nedenle hangi çadır tipine ihtiyaç olduğunun belirlenmesi iyi yapılmalıdır.

Şantiye Çadırı Nasıl Yapılır

Şantiye çadırları her boyutta yapılabilir. Tek ya da iki girişli olarak imal edilebilir.

Su geçirmez polyester brandadan yapılır. İskeleti borulardan olup ana gövde boruları ve ara boruları T.S.E.’li sanayi borusundandır.  Demonte halindedir.

Yere basan ayaklar tablalı sistemde imal edilir.

İzoleli tercihlerde; izolasyon malzemesi naylon muhafaza içerisinde cam yünüdür. Astar malzemesi ise polietilendir.

Ön kısmında 2 adet penceresi, arka kısmında 1 adet penceresi ve soba deliği mevcuttur.

Şantiyeler oldukça tehlikeli ve korunması gereken yerlerdir. Bu noktalarda kurulacak bazı korunaklar veya çok amaçlı tasarımlar için çadırların kullanılması da oldukça yaygın bir uygulamadır. Uzun süreli barınma, depo ve diğer işlevsel fonksiyonlar için kapalı alanların tasarımında kullanılan şantiye çadırı konusunda Favori Branda nitelikli ürünleri ile bir adım önde hizmet veren üreticilerdendir.

Şantiye bölgelerine kurulacak çadırların her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın imalatı oldukça nitelikli bilgi ve tecrübe isteyen bir konudur. Bu noktada yılların deneyimi ile hizmet veren firmamızın bilgilerine ve tasarımlarına https://www.favoribranda.com/ adresimizden ulaşabilirsiniz. Üretimlerimiz nihai hedefe doğru oldukça başarılı performanslar alan özellikli ürünlerdir. Mevcuttaki tüm nitelikli ürünlerimiz gibi şantiye çadırı fiyatları ile olduğu kadar fonksiyonelliği ve kullanılan malzemesi ve tasarımı ile de tercih edilen ürün çeşitlerimizdendir. Bu noktada almak istediğiniz hizmete ve ürüne dair bize ulaşmanız yeterli. Şantiyenize en uygun ürünü tasarlayarak en kısa sürede teslim ediyoruz. Gerek çadırın kurulduğu taşıyıcı ve iskelet sistem ve montajı gerekse kullanılan çadır kumaşı ve oluşturulan görsel tasarım konusunda yıllardır bu işi tasarlayan uzanmalarımızın elinden çıkmış birinci sınıf bir işçilikle verdiğimiz hizmetlerdir. Hizmetlerimizin kalitesi ve teslimat sonrası her türlü sorun ve servis gibi konularda yanınızda olan firmamız yıllardır bu alanda ürün ve hizmet üretmektedir. Tüm ürünlerimi güvenle tercih edebilirsiniz.

İmalat konusunda gerek malzeme gerekse imalat bandı modernizasyonu konusunda oldukça iddialı olan firmamızın şantiye çadırı imalatı da kendine has nitelikleri ve görselliği sağlayacak evsaftadır. Bu nedenle şantiye alanlarınıza özel tasarımlarda sorunsuz şekilde hizmet almak üzere güvenle Favori Branda ürünleri ile çalışabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme, şantiye çadırı konusunda sormak istediğiniz tüm teknik ayrıntılar için bize ulaşmanız kafi olacaktır.

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda