Cafe Çadırı

İnsanlar hayalleri doğrultusunda yaşar. Bu hayaller arasında evlilikleri, işleri, çocukları vs. diye uzar gider. İş konusunda genel hayaller arasında tatlı şirin bir cafe açmak vardır. En iyi yer aranır işlek ve sahile yakın olması istenmektedir. Ülkemizin güzelliklerine bakan bir cafe olmasına özen gösterilmektedir. istanbul Şehrimizin güzellikleri arasında dört mevsim gibi muhteşem doğa olayı vardır. Bahçeli bir cafe vazgeçilmezdir. Yağmurlu havalarda bu güzel bahçenin tadını çıkartmak için cafe çadırı ve branda veya tente gibi uygulamalar giderek yaygınlaşmaktadır.

Cafe çadırı nedir? Gerek kışın gerek bahar aylarında karın, yağmurun tadını çıkarabileceğiniz muhteşem bir uygulamadır. Yağmur sularını izlerken sıcacık çayınızı, kahvenizi yudumlarken dışarıdaki soğuk değil elinizdeki kahveniz içinizi ısıtacak! Cafe çadırı iş yeriniz için önemli olmaktadır. Yazın klimanın ne kadar gerekliliği konusunda müşterileriniz seçici ise kışında tente konusunda seçici olduğunu unutmayın. Kimse çayını, kahvesini içerken içine toz dolmasını ağaç yapraklarının düşmesini istemez. Müşterileriniz memnuniyeti, keyfi ve ikili çıkarlar için bu uygulama sizin içinde müşterileriniz içinde vazgeçilmezdir. Mekânınızı daha içten, daha sıcak ve samimi görünmesi konusunda da tente uygulaması müşterileriniz için çekici bir unsur niteliğini taşır.

Cafe çadırı nasıl yapılır? Kış bahçesi görünümü taşıyacak kadar güzel uygulanabilecek nitelikte tasarlanıp uygulanabilir. Üzeri, sağı, solu neresi açık olursa olsun uygulama konusunda sıkıntı yaşanmadan gerçekleştirilebilir. İsteğe göre uygulamalar tercih edilebilir gerek her yanı kapalı sadece cam yerleri şeffaf olan uygulamalar gerek tamamen şeffaf olan uygulamalar yapılabilir. Bu uygulamalar işin ustasına yani bizlere yaptırılmalıdır. Yetenekli insanların yapması ile harika bir görüntüye kavuşacak bir teknik çalışma olmaktadır. Çadır uygulaması açılır kapanır, fermuarlı vs. birçok şekilde uygulanabilir. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir uygulamadır.

Favori Branda olarak, sektörde vermiş olduğumuz hizmetler arasında cafe çadırı kaplama uygulamaları da yer almaktadır. Cafe, restoran ve pastane tarzındaki yerlerin dış mekan kaplamalarında kullanmakta olduğumuz bu sistem, kaliteli kaplama branda malzemesinden oluşmaktadır. Bilhassa soğuk havalarda, kış bahçesi tarzında tasarlanan mekanlar için tercih edilen bir ürünümüzdür. En başından beri kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak ilerlediğimiz bu yolda, garantili hizmetlerimizde koşulsuz memnuniyetinizi aramaktayız.

Cafe çadırı üretimimizde kullandığımız branda türü her şart ve koşula uyumlu, sert ve dayanıklı malzemeden oluşmaktadır. Güneş ışığı, yağmur ve diğer çevresel faktörlere karşın tümüyle dayanma kapasitesi ile imal edilmiştir. Cafe çadırı fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Şunu belirtmeliyiz ki fiyatlarımız daima piyasa fiyatlarının altındadır. Ancak üretim kalitesi olarak piyasanın üzerinde tasarımlar ve işçilik söz konusudur.

Cafe çadırı imalatı ve yapım aşamaları, müşterilerimizin taleplerine göre oluşturduğumuz çözümler çerçevesinde olmaktadır. Alanın genişliği, uygun bir biçimde konumlandırılması ile ilgili gerekli etüdü sağlar ve talepleriniz doğrultusunda bir model tasarlanmasını sağlarız. Kaliteli hizmet politikamız gereği alanında uzman ve titizlik ile gerekli ölçümlemeleri yapan ekibimiz sizlere en doğru ve güzel hizmeti sağlamak üzere bizlerle çalışmaktadır. Sektördeki ismimiz ve referanslarımız sizlere güven zemininde bir iş teslimi için yeterli olmaktadır. Hedefimiz olan memnuniyetiniz ve bizden istemiş olduğunuz kalitede bir üretim ve işçiliği sizlere sunmaktır. Var olduğumuz günden bu yana; her türden branda-çadır-tente hizmetleri ile sizlerin yanındayız. İmal ettiğimiz ürünlerimizin çeşitli fotoğrafları internet sitemizde yer almaktadır. Buradan incelemeler yapabilir ve dilediğiniz modellerde bizlere danışabilirsiniz. Dilediğiniz her an bilgi alabilmeniz için telefonunuzu bekliyoruz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda