Plaj Şemsiyesi nedir: Plaj şemsiyeleri, tatilin ve deniz keyfinin zehir olmaması, ciddi yanıklara, cildin yıpranmasına ve güneş çarpmasına maruz kalınmaması bakımından önleyici nitelikte bir plaj eşyasıdır.

Tatil denilince hemen akla deniz, kum, güneş gelir. Ne kadar büyük bir hevesle denize gidilirse gidilsin, saatlerce denizde kalmak mümkün değildir. Arada denizden çıkıp, şezlonglarda dinlenmek, güneş ışığından kaçıp, bir şeyler içip serinlemek de istenir.  Şezlongların kenarlarında plaj şemsiyeleri tam da bu işe yarar. Sizler biraz serinlenip dinlenirken, plaj şemsiyesinin görevi de sizi güneşten koruyarak konfor sağlamaktır.

Plaj şemsiyesi değişik boy ve ebatlarda, kare veya yuvarlak şekillerde, farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak şemsiyenin üzerine ve tabanına firmanın  amblemi de yerleştirilebilmektedir.

İyi bir şemsiyenin özelliği, hafif bir gövde yapısı, olmasına karşın rüzgara ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve koruyucu özellikte olmasıdır.

Plaj şemsiyeleri güneşten koruma ihtiyacını da karşılayacak özellikte olmasının yanında, kurulumunun da rahat olması gerekmektedir. Şemsiyelerin sağlıklı sabitlenememesi tehlikeli bir durumdur. Şemsiyenin ağırlıkları dengeli, uygun boyutta ve yeterince ağır olmalıdır. Yere gömme şeklindeki sabitlemede, şemsiye 90 derecede dik olmalıdır. Aksi halde dinlenme esnasında hiç umulmadığı bir anda şemsiye devrilebilecektir.

Plaj Şemsiyesi Nasıl Yapılır

Plaj şemsiyelerinin özellikleri sipariş veren firmaya göre değişebilmekle birlikte, iyi bir şemsiyenin kumaş kısımları pamuklu, daha da kaliteli olması istendiği takdirde solmayan özelliği nedeni ile polyester kumaştan üretilebilmektedir.

Şemsiyenin açma kapama mekanızması, şemsiyenin ana gövdesinde bulunan kancalı kelepçe yardımıyla gerdirilmek suretiyle şemsiye açılıp kapanır veya şemsiyenin üst kollarına bağlı ipler makara yardımıyla gerilerek, gövdeye bağlanmak suretiyle açılıp kapanır şekilde yapılabilir.

Genellikle otellerde görüntü kirliliğine neden olmaması bakımından plajlarda kullanılan plaj şemsiyeleri tek renk olarak krem renkli olarak tercih edilmektedir.

Plaj şemsiye ölçüleri aşağıdaki gibidir.

180cm 8 Telli.

200cm 10 Telli.

220cm 8 Telli.

240cm 8 Telli

olacak şekilde üretilmektedir.

Üretiminde kullanılan sağlam malzeme,  kusursuz işçilik ve binlerce renk ve modeli ile  https://www.favoribranda.com/ adreslerinde bu yaz plajlar çiçek açıyor.  Plaj şemsiye denilince akla ilk gelen sektöründe öncü firmamız su geçirmez rüzgâra ve solmaya dayanıklı ürünleri ile en ekonomik fiyatları siz değerli müşterilerimizle buluşturuyor.

Her türden ve her ebattan plaj şemsiye siparişleriniz için ziyaret edebileceğiniz   https://www.favoribranda.com/ adresinden tüm marka ve modellerimize ulaşabilirsiniz. Plaj şemsiye üretimi süreklilik gösteren ve en modern dizaynları yakından takip eden lider firmamız iş yerleriniz için baskılı ve promosyon ürünleri de hizmetinize sunmaktadır. Reklam ticari işletmelerin olmasa olmazıdır bu sebeple uzun ömürlü ve şık baskılarımız sayesinde firmalarınızın reklamını yapabilirsiniz.  Dilim ve kumaş cinsi bakımından oldukça geniş olan ürün yelpazemizde her türlü talebinize yanıt bulabilirsiniz. Bunlardan başlıcaları ise alüminyum, ahşap ve metal iskeletli, pamuklu ya da polyester kumaşlı olanlarıdır. Ayrıca şemsiye altlıklarında mermer tekerlekli ya da 20 lt, 50 lt kapasiteli bidon alternatiflerimizde vardır. Üstün kaliteli güneş ve su geçirmez ürünlerimiz ile uzun yıllar yıpranmadan kullanabileceğimiz plaj şemsiye modellerimizi plajların yanı sıra bahçelerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şemsiyelerimizin güneş geçirmez özelliği sayesinde yaz aylarında restoran cafe ve otellerin dış mekânlarında müşterilerinizi güneşten koruyabilir kullanım alanlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Ayrıca dış mekân kullanımlarınız için çok büyük ebatlarda modellerimizde mevcuttur.

Kalitenin yanı sıra fiyatlandırma prensibimizde de iddialıyız. Plaj şemsiyesi fiyatları bakımından piyasadaki alternatiflerimizden bir adım öndeyiz. Kaliteyi uygun fiyatlara alma fırsatını sizlerde yakalayın. Tercihinizi dayanıksız kumaş ve iskeletten yapılmış ürünlerden yana değil, firmamızın garantisi altındaki sağlam ekonomik ve şık tasarımlardan yana kullanın.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda