Özel Mimari Çadır

Firmamız dünya standartlarına göre üretim yapmaktadır.  Ülkemizde lider olmak için varlığını sürdürmektedir. Vizyonumuz her geçen gün ileriye doğru ilerlektedir. İnsanların daha çok ihtiyaçlarına yönelik çalışmakta olan şirketimiz daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Tecrübeli kadrosu ile hizmet vermekte olan ekibimiz kalitesinden ödün vermemektedir. Müşterimize daima özen ve itina göstermekte olan firmamız sizlerin memnun kalması için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Özel mimari çadır alanında da kendini ilerletmiş olan firmamız sizlerin isteklerini karşılamaktadır.

Özel mimari çadır nedir? Az yer kaplama sağlam dayanıklı olarak halk arasında bilinmekte olan çadırın başlıca kullanıldığı yerler; yemekhane, yatakhaneler vb. yerlerde kullanılmaktadır. Kolay kurulma özelliği olan özel mimari çadır nedir? Sorusuna cevabımız ise demir aksamı pimli birbirine kenetlenebilme özelliği ile yapılmaktadır. Çadır ile işiniz bittiği zaman kolayca sökebilme ve katlama özelliği sizlere büyük imkanlar sağlamaktadır. Özel mimari çadır nasıl yapılır? Ayrıca özel çantasına koyup fazla yer kaplamaması sayesinde tercih edilmektedir. Özel mimari çadırlar her türlü hava koşullarına göre üretilmektedir. 1100 dny, pvc, polyester gibi brandalar kullanılmaktadır. Isı yalıtımı için ayrıca her iki tarafı alüminyum ile kaplanır. Alüminyum folyo kaplı olma özelliği ile sizleri yazın sıcağın korurken aynı zamanda kışın da soğuktan korumaktadır. Standart üretimleri olan bu çadırın sizlerin tercihi üzerine dilediğiniz ebatta üretimi de gerçekleşmektedir. Renk seçeneği de sizlerin tercihine bırakmıştır.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

  • İstediğiniz ebatta üretim seçenekleri
  • Renk kullanımında isteğe bağlı üretim
  • Geniş aksesuar imkanları
  • Pencere özellikli olması ile doğal bir havalandırma sistemine sahiptir
  • Hızlı montaj özelliği ile vakit kaybına yol açamaması
  • Hızlı toparlanabilme ve depo veya evlerinizde yer kaplamama özelliği

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan favori branda firması özel mimari çadır üretiminde de oldukça başarılı bir kuruluştur. Firma bünyesinde hangar ve iftar çadırı, eğlence ve tören çadırı, yarasa ve kubbe çadır, kamp ve doğa çadırları gibi pek çok ürün mimari bir estetik ile yapılmaktadır. Her biri farklı model ve özel tasarımlar ile çizilmiş olan çadırlar firma kalitesi ile sunulmaktadır. Firmanın 1980 yılından b u yana başarılı bir çizgisinin olması ve kaliteli malzeme kullanmasının yanında profesyonel ekibi ile de müşteri isteği doğrultusunda özel çizimler yapmaktadır. Yaptığı çizimler ile oluşturduğu tasarımlar ve modeller diğer markalara oranla büyük bir farklılığı ortaya koymaktadır. Çadırın yanın da her çeşit branda ve tente konusunda da uzman olan firma her bir ürün için ayrı mimari çalışmalar yapmaktadır.

 Özel mimari çadır fiyatları da diğer tüm ürünlerde olduğu gibi iç ve dış etkenler rol oynamaktadır. Kullanılan malzemeden çadırın kullanılacak alan ve ebadına göre fiyat aralığı değişmektedir. Kurulum işlemleri ve taşıma gibi ek yapılan işçilikler için karşılıklı bire bir konuşularak oluşturulan ek fiyatlar belirlenebilir.

Her türlü çadır çeşidini üreten firma özel mimari çadır imalatı alanında büyük önem göstermekte ve bu iş için ayrı bir ekip oluşturmaktadır. Mimari olarak kurulan çadırlar için profesyonel ekip gerekli çalışmalar yapmakta ve kurslar ile eğitimini tamamlamaktadır. Sirk alanlar, gösteri ve eğlence alanlar, davet ve tören alanları gibi pek çok yer için çadırın kullanımının yanında görsel olarak ta görünüme önem verenler için bu tercih oldukça uygun olacaktır.  Dış ortamların daha hoş görünmesi gibi bazı özel sebeplerde de mimari bir çadır oluşturmak için firmaya başvurmanız dahilinde istediğiniz özel çizimler de yaptırabilirsiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda