Beylikdüzü Brandacı Tenteci Çadırcı

Beylikdüzü Branda

Ev iş yeri vs. gibi her alanda kullanımı uygun olan branda, yaşam alanlarınızı su ve güneş ışınlarından korumaktadır. Özellikle her türlü mal, bahçe, havuz ve kafe gibi mekanlarınızı korumak maksadı ile kullanımı tercih edilmektedir. Dolayısı ile branda kullanımı ilk bahar ayında yapılma branda kaplama işlemlerinin de dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekiyor. Beylikdüzü Branda olarak, firmamızın en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize lanse ediyor ve her türlü branda ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Brandanın Özellikleri Nelerdir?

Branda birçok sektörde kullanılmaktadır. Belki de brandalar çeşitli işlemlerden geçirilerek akla gelinmedik alanda bile kullanılır bir yapıya sahip olmaktadır. Brandanın çadır özellikli olsa da çadıra nazaran daha dayanıklı ve garantili ürünler olup, kullanım amacına her zaman uygunluk sağlamıştır.  Günümüzde kullanılan brandaların başlıca özellikleri şunlardır;

Brandalar su geçiren ve su geçirmeyen özellikte farklı tiplerde kumaşlardan üretildiğinden dolayı kullanılacağınız alan uygun olan kumaştaki brandayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Brandaların plastik olduğundan dolayı yana ancak alev almaz ve çevreye yaymayan özellikteki kumaşlardan üretilmişlerdir.  

Günümüzde brandadan yapılmış çok sayıda ürünler bulunur.  Bu ürünlere örnek verecek olursak eğer;

Körüklü tente, tente, sabit tente, mafsallı tente, germe asma branda, kamelya branda, vs. ürünler başta gelmektedir. Beylikdüzü Branda firması olarak ihtiyacınız olan branda ihtiyaçlarınızı uygun fiyat politikası ile sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ekibimiz, alanında profesyonel ekip kadrosu ile branda satışı yapıyor 

Branda Çeşitleri Nelerdir?

Beylikdüzü Branda hizmetleri sunan kurumsal firmamız bünyesinde uygun fiyatlar ile kullanımınıza sunmuş olduğumuz branda çeşitleri şunlardır; 

  • Depo brandası, depolarda kullanılırlar.
  • Şeffaf branda, 
  • PVC Branda
  • Yatakhane branda
  • Tekne-yat brandası 
  • Kış bahçesi için şeffaf branda 
  • Mumlu branda
  • Tır brandası
  • Araç brandası

Kurumsal firmamız bünyesinde satışa sunmuş olduğumuz branda çeşitlerini bir kısmı yukarıda yer almaktadır. Bunlar dışında fındık ağaçları için uygun branda çeşitleri, fermuarlı branda, delikli branda gibi geniş seçeneklere sahibizdir. Branda çeşitleri hakkında bilgi ya da fiyat teklifi almak itiyorsanız kurumsal firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. 

 

Beylikdüzü brandacı tenteci çadırcı olarak her çeşit kurulum tamir parça değişim gibi işlemlerinizi güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.

Branda sektöründe uzun yıllardır başarılı şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

Sadece bir gün içinde sıfırdan kurulum uzman kadromuz oyalanmadan pratik ve dikkatli çalışarak tüm işlemlerinizi en kısa süreler içerisinde sonlandırmaya çalışır.

Favori Branda Fiyatlarımız

m2 249 tl den başlayan fiyatlarımızla çeşitli ödeme kolaylıkları sağlayarak kurulumları gerçekleştiriyoruz. Hemen irtibata geçin uzman kadromuzdan ücretsiz keşif hizmeti isteyin ekibimiz anında adresinizde olsun.

Ancak Mekanlarda yapılan ölçümler sonucunda fiyat netliği ortaya çıkabilir Beylikdüzü ve tüm İstanbul bölgelerinde kesintisiz günün her saati hizmet veriyoruz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi