Branda Kumaşları

Branda Kumaşları

Branda fiziksel olarak, oldukça kalın ve sık dokunmuş kumaşlardan imal edile koruyucu örtü vasfındaki malzemelerdir. Branda kumaşları için teknik olarak ısı, ışık, nem gibi etkenlere dayanıklılık konusunda şartlandırılmış kumaşlar nitelemesini kullanmamız mümkündür. Brandalar konusunda yıllardır imalat tecrübesi bulunan Favori Branda ürünlerine brandacı adresinden ulaşabilirsiniz.
Brandalar tek başların belirli formlarda kesilerek kullanıldığı gibi bir fiziksel yapı üzerine giydirilerek çeşitli amaçlar ile de kullanılabilir. Oldukça fazla teknik kumaş çeşidi mevcut olduğundan hemen her amaca uygun branda kumaş çeşitleri bulmak ve bunları uygulayarak son derece başarılı sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

Şeffaf brandalardan, membran malzemelere dek geniş bir alanda uygulama kombinasyonları ile oluşturulacak çözümlerimizin tamamı için oldukça kaliteli malzeme ve kumaşlar seçilmektedir. Firmamız sizin talep ettiğiniz ölçü ve uygunlukta brandalar ve tente sistemleri hazırlamakta ve bu sayede size özel oluşturulan çözümler ile alanlarınızın dizaynı ve korunması temin edilmektedir. Fiziksel olarak dizayn edilen birçok yerde kullanılan son derece modern görünümlü branda sistemlerimiz ve özellikle her türlü aracınızı korumak üzere tasarladığımız araç brandalarımız ve diğer ürünlerimizle ilgili tüm görsellere ve detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. Taleplerinize çok kısa sürede cevap verebilen deneyimli teknik ekibimiz ve birçoğu yurt dışından ithal konusunda uzman üreticilerin kumaş ve malzemelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Polyester başta olmak üzere dayanıklı elyafların ipliklerinden bez ayağı vb dokuma deseni ile dokunan sağlam kumaşlar ısı, ışık ve suya karşı dayanıklılık arz eden özelliklerle nitelenmiş olup, bu sayede araçlarınız, mekanlarınız için korunma sağlamaktadırlar.
Modern teknikler ile gerçekleştirilen branda kumaşları imalatı günümüzde oldukça önemli uygulama alanı bulan ve oldukça farklı ürünlerin tasarımına olanak veren bir konudur.

Branda, daha çok kış hava şartlarında korunmak için oluşturulan ürünlere verilen isimdir. Yaz aylarında da kullanılsa da genelde kış aylarında kullanılır. Branda çok çeşitli kumaşlardan yapılır. Branda çeşitleri kadar bu branda kumaşları da farklılık gösterebilir.

Branda kumaş çeşitleri;

1-Akrilik kumaş: Kumaşın türü yün kumaşa benzer. Ayrıca pamuklu kumaşı da andırır. Bu kumaş kolay yıkanabilir ve leke tutma oranı da çok azdır. Renk renk seçenekleriyle branda kumaşları arasında kendine yer bulan kumaş türlerindendir.

2-Meç kumaş: Genelde rüzgârı kuvvetli olan yerlerde kullanılır. Güneş ışığını engelleyen ve aynı derecede görüntüyü de engelleyen bir kumaştır. Meç kumaşlar branda kumaşları arasında en çok tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

3-Pilsa kumaş: Dış mekân koruma amaçlı imal edilmiştir. Yağmur geçirmez özelliğiyle de branda kumaşları arasında en tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

4-Polyester kumaş: Yapay elyaftan oluşur. Çok düşük nem çekme özelliğine sahiptir. Branda dan çok giyim kumaşı olarak daha çok tercih edilmektedir.

5-Şeffaf mika kumaş: Bu kumaş İtalya ve İspanyadan ithal edilmektedir. Genelde yazın bahçelere, ya da cafelerin etrafına çevrilir.

Branda kumaş fiyatları ise şöyledir;

Akrilik kumaş 8tl-35tl arası değişmektedir

Meç kumaş 15tl-85tl arası değişmektedir.

Pilsa kumaş 6tl-24tl arası değişmektedir.

Polyester kumaş 5tl-21tl arası değişmektedir.

Şeffaf mika kumaş 4tl-30tl arası değişmektedir.

Branda kumaşı üretimi ise Türkiye de çok fazla olmayan kumaş türlerinden oluşur. Genelde İtalya vb ülkelerden ülkemize gelmiş kumaşlardır. İster araba brandası ister işlettiğiniz cafenin etrafını veya üstünü kapatmak için branda ister kış bahçeniz için kullanmak için istediğiniz brandalar favoribranda.com sitesinden alabilirsiniz. Kargo imkanları ve daha fazlası uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir sitedir. Branda dışında aradığınız birçok çeşitte bu sitede bulunmaktadır.

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda