Şemsiye Çeşitleri

Branda sektöründe kaliteli hizmet sunan Favori Branda, ürünlerinde sağlamlığı, tasarımları ve uygun fiyat koşulları ile tercih edilenler arasında ilk sırada yer almaktadır. Özel alüminyum profillerde üretilen şemsiye modelleri, özel dişli mekanizma sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Devrilme riskini ortadan kaldırmak amaçlı her biri 25 kg ağırlığında 4 adet mermer kullanılmaktadır. İstenirse tekerlek takılarak taşınmasında daha kolaylık sağlanmaktadır.

Çok amaçlı tente, araba brandası, eğlence çadırı, hangar ve iftar çadırı, kamp çadırı, kamelya, mafsallı tente, sabit ve körüklü tenteler, şantiye çadırı, şeffaf branda, şemsiye imalatı, tır ve kamyon brandası, tören çadırı, yarasa çadır, yat ve tekne brandası, ceset ve taşıma torbaları alanlarındaki hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Otellerde, restoranlarda, kafeteryalarda,  pastanelerde, havuz kenarlarında, teras-bahçelerde ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz şemsiyelerin tasarımları müşterileri memnun etmektedir. Şemsiye modelleri; ahşap şemsiye, kare şemsiye, motorlu şemsiye, plaj şemsiye ve su geçirmez şemsiyedir.

İmalat ve Kalite

Güvenli bir hizmet sunmakla birlikte, üretimini kendilerinin yaptığı ürünleri ile satış sonrası müşteri memnuniyetini de önemseyen bir hizmet sunmaktadır. Sektöründe lider firma olmasıyla birlikte, imalatta titizlikle çalışan ustalarıyla fark yaratmaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda istenen özel ölçülerde, istediğiniz modeli tasarlayan Favori Branda; kaliteli, dayanıklı ve güvenle hizmet sunmakla birlikte, piyasanın altındaki fiyatları ile her anlamda tercih edilebilirliğini korumaktadır.

Neden Favori Branda?

Çünkü imalatını da kendisinin üstlendiği modelleriyle kaliteli hizmet sunan ve bütçeyi sarsmayan fiyatlarla müşterilerini her konuda memnun etmeyi ilke edinmiştir. Çadır ve branda sektöründe yenilikleri her daim takip ederek verdiği hizmet ile kendini yenilemektedir. Tasarımları ve modelleri ile her zevke hitap edebilmeyi başarmış ve sunduğu işçilik ile kalitesini ortaya koymuştur.

Şemsiyeler hayatımızın her alanında her mevsiminde kullanılabilecek yararlı ve sağlığımızı korumamız için vazgeçilmez bir ürün olmaktadır. İlk şemsiye kullanımının o kadar derin bir tarihi vardır ki Mezopotamya ya kadar dayanmaktadır. İlk kullanım süreci güneşten korunmak amacı ile başlanmıştır. Geçmişten bu güne kadar birçok değişim ile günümüze gelmiş olan bu aksesuar çeşitlilik bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpaze içerisinde güneşten korunmak, yağmurdan korunmak olarak ikiye ayrılır, boyut olarak ve kullanılan malzeme olarak da kendi içerisinde ayrışır. Şemsiye çeşitleri içerisinde olan yağmurdan korunmak için kullanılan şemsiyeler adından da anlaşılacağı gibi su geçirmeyen kumaş ve suya dayanıklılığı olan malzeme ile yapılmalıdır. Su geçirmemesi şemsiyeyi şemsiye yapan özelliklerden biri olmaktadır. Bu şemsiye türünü yapmak için kumaş veya naylon branda vb. ürünler kullanılır.

Kumaş kullanımında şemsiyeler renk, desen, dikim modelleri ile süslenebilmektedir. Naylon şemsiye yapımın da su geçirme oranı sıfıra indirilmiş dayanıklılığı ise şemsiye iskeletinde kullanılan malzemeye kalmıştır. Şemsiye yapımında branda kullanımı şemsiyeye nitelik kazandırmaktadır. Şemsiyenin diğeri ise güneşten korunmak için yapılan şemsiye olmaktadır. Bu şemsiyede su geçirmemesi özellikle aranmaz ama kullanılan malzemesinin ısıyı iletmemesi ve ışığı geçirmemesi aranan ve istenilen belirgin özellikleridir. Şemsiye çeşitliliğinin artması şemsiyenin kullanım alanlarının artmasından kaynaklanmaktadır Bu kullanım alanı çeşitliliği şemsiyedeki farklı yapılanmaların önünü açmıştır. Şemsiye fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Elimizde kullandığımız şemsiyeler 5 TL gibi bir fiyatla 100 TL gibi ortalama fiyatlara satılmaktadır. Şemsiyenin büyümesi fiyatının da artması anlamına gelmektedir. Şemsiye imalatı;  iskelet, şemsiyenin büyüklüğüne bağlı olarak malzeme ve kalınlık olarak farklılaşır. Üst kısmının yapımında kullanım amacı ve moda da dikkate alınarak tasarlanır.

 

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda brandacı Çadır Sistemleri branda