Bağcılar Brandacı Tenteci Çadırcı

branda çeşitleri

Bağcılar Branda

Branda, polyester kumaştan üretilen orta sert kaplama malzemesidir. Branda hiçbir şekilde su ve ışığı geçirmez bu nedenle pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kumaş kalitesi bakımından son derece dayanıklıdır ve 4 mevsim hava koşullarında kullanıma uygundur. Renkli ve desenli modelleri de mevcut olup üzerine yazı yazılabilir ve etiket yapıştırılabilir.

Branda, kullanıldığı alanlara kanca yardımı ile tutturulur ve üzerinde bazı geçirme delikleri vardır bu sayede gayet sağlamdır. Eğer özenli kullanılırsa branda uzun ömürlü olabilir ve pek çok alanda kullanıcılara konfor sunar. Bizler de Bağcılar Branda olarak sizlere bu hizmeti özenli bir şekilde veriyoruz. Branda ihtiyaçlarınızı firmamızdan güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Branda Kullanım Alanları Nelerdir?

Branda, genelde otopark, bahçe, çay bahçesi, kır düğün salonları gibi açık mekânlarda kullanılır. Bu mekânlarda hem güneş ışığından hem de yağışlı havadan korunmak amacı ile mekânın bahçe bölümüne branda gerilir. Böylece hem müşterilerin hem de orada bulunan eşyaların güvenliği ve konforu sağlanmış olur.

Bunların dışında restoran, konutlar, konser alanları, tören mekânları ve plaj gibi kesimlerde de branda sıklıkla kullanılır ve en profesyonel sonucu vermeyi başarır çünkü branda ışığı ve suyu geçirmez kumaş yapısına sahiptir. Kapalı ortamlarda branda tercih edilmez fakat araba, kamyon, gemi ve yat gibi araçların kapanmasında branda sıklıkla kullanılır. Örneğin yük taşıyan bir kamyonun eşyaları koruması için, araçların yağışlı havalara karşı koruma sağlayabilmesi için üstleri branda ile kaplanır.  Bizler de müşterilerimizin daha konforlu mekânlarda keyif sürebilmesi için Bağcılar Branda olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Branda Özellikleri Nelerdir?

Brandalar çeşitli kumaşlara sahiptir ve kullanım alanına göre kumaş türü de değişiyor. Polyester branda kumaşı, süper branda kumaşı, pamuklu branda kumaşı, akrilik branda kumaşı ve mumlu branda kumaşı olmak üzere daha pek çok sayıda branda çeşidi bulunuyor. Branda kumaşlarının üstüne istenilen gibi yazı yazılabilir. Branda kumaşlarının metrekaresini müşteri kendisi belirliyor ve bizler de Bağcılar Branda olarak müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Bağcılar brandacı tenteci çadırcı olarak Bağcılar ve tüm İstanbul bölgelerinde uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yüzlerce başarılı projeye imza atarak müşterilerimizden memnun edici geri dönüşler alıyoruz.

Aklınızdaki branda tente veya çadır işlemlerinizi gerçekleştirmek için hemen firmamız ile iletişime geçerek uzman  kadromuzdan ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Bağcılar Branda Tente Çadır Modelleri

Uzman kadromuz günün her saati aktif olarak sahada hizmetinizde olup irtibata geçtiğiniz gün adresinizde olurlar.

İster otomatik motorlu cihazlar elektrikli cihazlar ister çok uygun fiyatlardaki manuel kullanımlı tente ve brandaların kurulumunu sadece bir gün içinde tamamlatabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ve siz değerli müşterilerimize özel ödeme kolaylıkları ile zorlanmadan ödeme yaparak hayalinizdeki modellere sahip olabilirsiniz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi