Bahçelievler Brandacı Tenteci Çadırcı

bahcelıevler-branda-tentecı-cadır

Bahçelievler Branda

Branda, genel olarak tente olarak bilinmekte olup, özellikle kış aylarındaki kötü hava şartlarından korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan kumaşlara genel olarak verilen isimdir. 1980 yıllarında hayatımıza girmiştir. Yapının örtülmesine ve hava şartlarından korunmasına yardımcı olan branda, su geçirmez özellikleri ile oldukça kullanışlıdır. Bahçelievler Branda firması olarak, brandalarımızı birçok alanda kullanabilirsiniz. Kafe gibi ortamlarda masaların üzerine gelecek güneşi kapatmak için ya da inşaat sektöründe iskeleyi kapatmak için kullanabilmektedir. Gölgesinde huzurla oturabileceğiniz brandalar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Branda Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Açık alanlarda en iyi şekilde faydalanmak için kullanım sağlayan brandalar, müstakil evlerde, kafelerde restoranlarda, tarım sektöründe, bahçelerde ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu çok kolay olan brandalar, çay bahçelerinde, bahçelerde, kumsallarda ve daha birçok yağmur ve güneşten korunabilecek birçok mekânda kullanılabilmektedir. Bahçelievler Branda firmamız, istediğiniz her alana branda hizmeti verebilmektedir. Birçok açık mekân, kış aylarında zor hava şartlarına maruz kalmaktadır. Böyle anlarda brandalar çok kullanışlı olmaktadır. Su geçirmez özellikteki brandalarımız ile siz de en güzel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Branda Nasıl Yapılmaktadır?

Büyük sanayi aletleri yardımıyla hazırlanan brandalarımız, Bahçelievler branda firması olarak en iyi branda kalitesiyle üretilmektedir. Brandalarımız, küçük liflerin birleşmesiyle oluşmaktadır ve kesinlikle su geçirmemektedir. Fiyatları kalınlıkları ve enlerine göre değişiklik göstermektedir. Çoğu zaman afiş brandalar tercih edilmektedir. Bunun sebebi afiş brandaların kitleye seslenmesinden kaynaklanmaktadır. Güzel bir şekilde hazırlanan brandalar satış ve pazarlama açısından oldukça önemlidir. Müşterilerin istekleri üzerine, kişiye özel brandalar hazırlanabilmektedir.

Branda Çeşitleri Nelerdir?

Brandaların çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Mumlu, beton yorganı, yat-tekne, tır, şeffaf, saman, raylı kapı, oto, naylon, membran, ithal, iskele, fındık, fermuarlı, delikli branda çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde kullanım alanınıza göre branda hizmetlerini vermekteyiz. Brandaları çeşitleri ne olursa olsun her zaman bazı sorular karşınıza çıkmaktadır. Bunlar yanar mı ya da şu geçirir mi tarzındadır. Firmamız bünyesinde, brandalarımız su geçiren ya da geçirmeyen özelliktedir. Brandalar plastik olduğu için yanabilir. Ancak alev ilerlemektedir. İçten içe yanmaktadırlar. Güneş ve ışığa karşı her mevsim koruyucu etkidedir.

Bahçelievler brandacı tenteci çadırcı olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Alanında uzmanlaşmış elemanlarımızla çalışmalarımızı güven ve kalite içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

İstediğiniz ölçüde,renkte ve kumaşta yüzerce çeşitlerimiz mevcuttur.

Branda kurulumları alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile sadece bir gün içinde kurulumu yapılmaktadır.

Bahçelievler Brandacı Tenteci Çadırcı

Yıllardır bulunduğumuz bu sektörde müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılaşmaktayız.

Yapacağımız tüm çalışmalarda 2 yıl firma garantisi verilmektedir

Müşterilerimize kapıda ödeme gibi seçenekler sunmaktayız.

Tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız başarı belgeleri ile müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

İletişim imkanı sunan firmamız ile günün her saati iletişime geçebilir ve daha detaylı bir şekilde destek ve bilgi edinebilirsiniz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi