Beykoz Branda

bahçe tente modelleri

Beykoz Branda
Branda, polyester kumaştan üretilen ve bir nevi kalın muşambaya benzeyen bir kapatma malzemesidir. Bu malzeme su ve ışığı geçirmediği için son derece kullanışlı ve güvenilirdir ve birçok alanda kullanılır. Kalın kumaştan üretildiği için her türlü darbeye karşı dayanıklıdır ve dikkati kullanıldığı taktirde uzun yıllar deforme olmaz. Darbelere dayanıklı olduğu için her türlü hava koşullarına da uyumludur ve bu nedenle 4 mevsim güvenle kullanılabilir.
Branda, ilk çıktığı yıllarda sadece çadır ve tente olarak kullanılıyordu fakat günümüzde teknolojinin gelişmesi ile farklı kumaş çeşitleriyle daha değişik alanlarda da kullanılıyor. Zaten çadır ve tente de branda kumaşı ile hemen hemen aynı olup kişilere branda gibi güvenilir bir ortam sunuyor. Branda, kumaşından dolayı son derece ağır bir malzemedir ve açıp kapatması her ne kadar zor olsa da branda çantası ile kolay bir şekilde taşınabiliyor. Bizler de sizlerin ihtiyacına yönelik Beykoz Branda olarak sizlere hizmet sunuyoruz.
Branda Nerelerde Kullanılır?
Branda, kır düğün salonlarında, kış bahçe tasarımında, çadır ve tentelerin yerine, restoranlarda, kafelerde, barlarda, ev bahçelerinde, çay bahçelerinde, halk pazarlarında, kır düğün salonlarında, havuzlarda, plajlarda, kumsalda, araç üstlerinde ve inşaat malzemelerinin korunmasında olmak üzere daha birçok alanda kullanılır. Açık alanlarda branda can kurtaran görevini üstlenir ve mekanların müşterilerine üst düzey konfor sağlamasına yardımcı olur.
Çadır ve tentelerde branda kumaşından üretildiği için açık mekanlarda çok işe yarar. Soğuk kış aylarında yağışlı havalardan ve sıcak yaz aylarında güneş ışınlarından korunmak amacı ile araçların üstü branda ile örtülür. Buna yönelik hususi araç branda kılıfı bulunmaktadır. Diğer mekanlarda da amaç kişileri yağışlı havalardan ve güneş ışınlarından korumaktır. Kumaşın kalınlığı ve suyu ışığı geçirmez olduğu için etkili sonuç vermektedir. Bizler de Beykoz Branda olarak sizlere kaliteli bir şekilde branda hizmeti sunuyoruz.
Branda Fiyatları
Beykoz Branda olarak satışını yaptığımız branda fiyatları kumaş kalitesine göre, kumaşın yapısına göre ve brandanın metrekaresine göre değişiklik gösteriyor. Detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi