Çift Açılır Tente

1980 yıllardan beri piyasa faliyetlerinin sürdüren şirketimiz sizlere branda konusunda çok fazla seçenek ile hizmet etmektedir. Kaliteli iş anlayışı ile sizlere sunduğumuz hizmetin devamlı olarak arkasındayız. Brandacı Firma olarak yenilikçi ve yeniliğe açık bir firmayız. Her geçen gün farklı ürünler üretmeye çalışarak müşteri memnuniyeti kazanma Arzusu içerisindeyiz. Ürettiğimiz ürünler içerisinde olan çift açılır tente müşterilerimiz arasında özellikle mağaza be benzeri işyerleri tarafından en çok tercih edilen tente çeşitlerinden olmaktadır. Son zamanlarda yasalaşan ve kullanıcısını zor durumda bırakan sigara yasağından sonra restoran, lokanta, çay bahçesi ve benzeri yerler tarafından özellikle tercih edilen bu tente sistemi, açık havada kullanıcıları, yağmur, kar ve güneş gibi doğal etkenlerden koruyarak, açık havada Zaman geçirme kolaylığı sunmaktadır.

 

Çift açılır tente nedir. Dediğimiz gibi lokanta, restoran, çay bahçelerinin daha çok tersin ettiği bu çift açılır tenteler ortada iki direk üzerinde, her iki yana açılabilen ve altındaki oturum alanını kısıtlamadan rahat bir oturum Sunan tente çeşitidir. Bu sayede açık alanlarınızı hiç kısıtlamadan, her alanı kullanarak, kullanılan alanda yer kaybı yaşamazsınız. Firmamız sizlere çift açılır tente konusunda da yardımcı olmaktadır.

 

Çift açılır tente Nasıl yapılır. Bu ütün dediğimiz gibi, alttan tekerlekli iki ayrı direk üzerine her iki tarafa açılabilen bir tentenin bu direkler üzerine monte edilerek, kullanım sağlayan bir tente şekildir. Tentenin ili ayrı kolu sayesinde hangi tarafı isterseniz o tarafın açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca tente alttan tekerlekli olduğu için istediğiniz yere kolay hareket etme kolaylığı ile müthiştir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Tüm restoran, lokanta, çay bahçesi gibi kamuya açık yerlerde, hatta çiftlik, ya da villa gibi hususi yerlerde kolay bir kullanım sunmaktadır.

İşletmemiz ne üzerine olursa olsun, muhakkak ki insan bir değişiklik yapmak ister. Zaten bu değişikliği, aslında müşteride ister. M kanlarınızı ne kadar değiştirirseniz o kadar çok müşteri ilgisi de kazanırsınız. Zaten amaç her işletmede müşteri beğenisi kazanmak değil midir? Özellikle çay bahçesi, lokanta, restoran ve benzeri yerler için dışarda olan alanlarımızı da kullanmak hem müşteri için bit artı olacaktır, hem de sizin gelirinizin daha da artmasına sebep olacaktır. Özellikle son yıllardan yasalaşan sigara yasağı, birçok işletme sahibini bu konuda sıkıntıya sokmuştur. Sigara kullanıcıları yemekten hemen sonra sigara içmek istemek de ve bunun için kendini yemekten sonra hemen malandan dışarı atmaktadır. Oysaki biz dışarıda müşterilerimizin için özel bir yer yaparsak müşterilerimiz de Temel’den sonra dışarıda geç sigarasını içip hem de hala Mekânınızda kalmaktadır. Bu da geç müşteriye hem size artı olarak geyi dönecektir. Dışarıda kendinizi bir alan yaratmak için aslında en iyi yollardan biri tente uygulamasıdır. Tente olayında bu tip alanlar için en iyi tente şekli çift açılır tente olmaktadır.

Çift açılır tente fiyatları. Firmamız olan favori branda size fiyat konusunda birebir iletişimde yardımcı olmaktadır. Firmamız bu konuda köklü bir kuruluş olup bu işi bir n iyi yapan firmalar arasında olmaktadır. Her işim bir ustası olduğu gibi, bu işin de bir ustası vardır ve ustada firmamızdır. Firmamız bünyesinde haber türlü branda dikimi ve imalatı bulunmaktadır.

Çift açılır tente üretimi. Firmamız favori branda her türlü branda üretiminde olduğu gibi çift açılır tente üretiminde oldukça başarılı olan bir firmamız hem fiyat almak için hem ürün ve modeller için fikir almak için sizleri de firmamıza bekleriz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi