Kasetli Tente

Firmamız kasetli tente bakımından oldukça zengin bir kategoriyi içerisinde barındırmaktadır. İyi bir hizmet ve kaliteli ürünler için sizler için kendimizi geliştirdik. Kullanılan malzemeden tutun el işçiliğine kadar özenle tasarlanmak olan ürünlerimiz sizlerin huzuruna çıkıyor. Şimdi sizleri kasetli tente hakkında bilgilendireceğiz.

Kasetli Tente Nedir?

Branda Nedir? Sizlere çok kısa bahsetmek isterim. Branda tente kelimesinden her ne kadar uzak olsa da aynı olarak değerlendirilmektedir. Branda daha sıklıkla kış hava şartlarında korunmak amacı ile polyester kumaş ile yapılan ürünlere verilmekte olan bir isimdir. Branda asla su geçirmez kumaş cinsinde güneşe ve ışıklara karşı her mevsim sizleri korumaktadır. Genel olarak havuzlarda bahçelerde kafe gibi vb. mekânlar da tercih edilmektedir. Kasetli tente nedir sizlere çok kısa bir şekilde ne olduğu hakkında tanıtmak gerekirse. Kasetli tente kaset adı verilmekte olan iskelet yapısı ile kapı olarak minimum alan kaplamaktadır. Kasetli tentenin bir güzel yanı açık hali ayarlanabilmekte olan bir sistem olarak tercih edilmektedir. Ayrıca kasetli tente seçenekleri arasında motorlu kasetli tente sistemi de yer almaktadır. Motorlu tente sisteminde ise sensörlü bir sistem yardımı ile otomatik açıp kapanan tentedir. Kasetli veya motorlu tente sistemini seçmek ise sizlerin tercihine bırakılmaktadır.

Kasetli Tente Teknik Özellikleri

  • Mekanizmayı ve kumaşı gelebilecek zararlardan korumaktadır.
  • Avrupa üretimi akrilik kumaş kullanılmaktadır.
  • Kumaş tozlarını engelleyen süpürgelik sistemi kullanılmaktadır.
  • 45 derecelik açıya kadar ayarlanabilme özelliği bulunmaktadır.
  • Rüzgarı kendiliğinden algılayan rüzgâr sensörü bulunmaktadır.
  • Kumaş tozlarını içerisinde tutabilen süpürgelik sistemi vardır.

 

Kasetli tente nasıl yapılır? kolay kurulumu sayesinde tercih edilmektedir. Alüminyum paslanmaz enjeksiyon döküm parçalar yapımında kullanılmaktadır. Kullanımında elektrostatik toz boyası kullanımı ile güvenlidir. Uzaktan kumandalı kontrol sistemi ile yapılmaktadır.

Yaz aylarının keyfini çıkarmak için bahçenizde, terasınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz tentelerden en kullanışlısı kasetli tente modelleridir. Çünkü kasetli tente sistemleri manuel yada yeni çıkan modeli otomatik sistemlerle her yaştan ve güçten kişilerin kullanabileceği bir modeldir. Yeni geliştirilen modellerinde üzerine monte edilmiş motoru sayesinde sadece bir düğmeye basmak, uzaktan kumanda vasıtasıyla yada sadece sensörleri algılayarak açılıp kapanabiliyor.

Yeni model kasetli tentelerin otomatik açılıp kapanma özelliği yanı sıra yüzlerce çeşit renk ve desen seçenekli ve akrilik kumaştan yapılan tentesi de güneş ışınlarını geçirmeyen özel bir doku ile üretilmiştir. Kasetli tente imalatı yapan firmalar, çeşitliliği arttırarak, cafe ve restoranlar ile konsept tasarıma sahip olan mekanlar için, tasarımlarına uygun seçenek bulmakta zorlanmamaları için özellikle  üretim yapmaktadır.

Yeni model kasetli tenteler montajının kolaylığı yanı sıra kıvrılarak içine doğru kapanma sistemi ile duvarda kesinlikle yer kaplamaz, yağmur, toz ve fırtına gibi dış faktörlerden kesinlikle etkilenmez.

Temizliğinin oldukça kolay olduğu kasetli tente sistemleri, kendi içine kıvrılan bir sistem olduğu için, kıvrılma esnasında kendini de temizleme özelliğine sahip. Kumaşının özelliği gereği zaten kir tutmamakla birlikte kıvrılma esnasında kendini temizleme özelliği sebebiyle bakımı oldukça kolaydır.

Özel tasarım alüminyum profillerden üretilmiş metal aksamı sayesinde uzun yıllar zarar görmeden kullanabilirsiniz.

Tentenin 45 dereceye kadar açı ve eğim verme özelliği ile güneşi tamamen kesebilir, açı düzenleme sistemi ile daha geniş alanları gölgelendirebilirsiniz.

Tente modelleri arasında en gelişmiş sisteme sahip ve tasarımsal olarak en geniş seçeneğe sahip olan kasetli tente fiyatları da yaratacağınız modern mekanları tamamlama bakımından düşünüldüğünde ve bu tentelerin sunduğu konfor ve pratiklik düşünüldüğünde hiçde büyük meblağlar olmadığını kabul edersiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Pergola Tente Şeffaf Branda branda Şeffaf Branda Pergola Tente brandacı Çadır Sistemleri Pergola Tente branda