Delikli Branda

Gözenekli yapısı sayesinde her türlü çetin hava şartlarına üst düzey dayanıklılık gösterdiği için branda özellikle büyük alanlarda ve büyük dış cephelerde oldukça fazla tercih edilen delikli branda üzerine her türlü dijital baskı uygulanması mümkündür bu nedenle de reklamcılık sektöründe sıkça rağbet edilen bir üründür.
Sıkça merak edilen soruların başında gelen delikli branda nasıl yapılır? Konusunda ise sizlere verebileceğimiz bilgi ürünün yapısında bulunan eşit aralıktaki delikler sayesinde ürünün maksimum düzeyde hava geçirgenliğinden dolayı dayanıklılık süresinin artmasıdır. Delikli brandanın dökme ve lamine olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Kullanım alanına göre çok uzun süreler formunu koruyabilen bu ürün ayrıca maliyet bakımından da uygunluğu sayesinde birçok firma tarafından tercih sebebidir. Ayrıca inşaat ve tadilat yapılan binalarda ya da uzun zamandır kullanılmayan çok eski binalarda ve dış cephedeki çirkin görüntüyü örtmek amacıyla da kullanılır. Ürün cam kaplamalı cepheler içinde uygundur. Aynı zamanda bu çok büyük ebatlara sahip brandanın üzerine dijital baskı uygulayarak firmanızın reklamını da yapabilirsiniz. Her türlü hava koşuluna uzun süreler dayandığı için çok az maliyetlere çok verimli sonuçlar alabilirsiniz.
Bizlere Favori Branda web adresimiz üzerinden ulaşabilir ürünlerimiz hizmetlerimizle ilgili gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eğer reklam sektöründe hizmet veriyorsanız ve delikli branda alımı yapmanız gerekiyorsa cazip fiyatlarımıza ve kolay ödeme seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Alanında yılların verdiği tecrübe ve ulaştığı geniş müşteri portföyü ile her zaman kaliteli ve sağlam ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturan firmamız satışını gerçekleştirdiği her üründe sizlere sorunsuz ve garantili hizmet sunmaktadır. Her türde ve her ebatta kaliteli delikli branda nedir ve nereden alınır sorusunun cevabı siz değerli müşterilerimiz için web adresimizde.

Delikli branda diğer adı ile mesh branda üretimi, imalatı ve gerekli tüm çizim aşamaları ile firmamız favori branda firmasında bulunmaktadır.  Favori branda, çadır ve tente gibi alanda uzmanlaşmış olup bu sektörün öncü isimlerindendir. Kalite ve hizmetteki başarısı ile ön plana çıkan firmada müşteri memnuniyeti üst seviyelere çıkarılmaktadır.  Sosyal ağlar ile kendini iyi bir şekilde tanıtan firmanın geniş ve bilgilendirici bir web sitesi olup gerekli tüm çalışma ve ürünlerine ait bilgileri tek tık ile bulmak mümkündür.  Kalite ve hizmette ödün vermeden çalışan firma bu alanda teknolojiyi takip etmekte olup her türlü gelişim ve ilerlemeyi sağlamaktadır.

Delikli Branda Fiyatları

Genel olarak kullanılacak alan, tercih edilen kumaş kalitesi gibi pek çok dış etkeni altında 20 TL ile 40 TL arasında fiyatlar değişmektedir. Kurulum ya da taşıma gibi konular ek olarak konuşulup anlaşılarak sözleşmeye eklettirilebilir.

Delikli Branda İmalatı

Çok amaçlı olan delikli branda pek çok yerde kullanılarak ihtiyaca cevap verebilecek şekildedir. Delikli olması sebebiyle hava ile akımı sağlanmakta aynı zamanda da güneşin ve dış etkenlere karşı sınırlı bir koruma sağlamaktadır. Sıklıkla inşaat sektöründe de tercih edilen delikli branda özel amaçlar içinde kullanılmaktadır. Bu ve pek çok nedenden dolayı delikli branda talebini karşılamak amaçlı firmalar üretim ve imalatı yapmaktadırlar. Bu alanda uzmanlaşmış ve teknik ekibi ile var olan favori branda firması başarılı olup brandanın her çeşidinin imalatını yapmaktadır. Delikli branda ve çeşitlerinin de bulunacağı firmada gerekli bilgileri almak için hem web sitesinden hem de telefonla ulaşarak alabilirsiniz. Yedi gün 24 saat şeklinde açık olan web sitesi iletişim bölümünden gerekli bilgilere ulaşabilir ve vereceğiniz ürün hakkında siparişinizi yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi