Deniz Bariyeri

Deniz Bariyeri deniz içerisinde belirli bir amaç doğrultusunda belirli bir bölgeyi çeşitli maddeler ile çevirerek koruma-karantina altına alma olarak tanımlanmaktadır.

Deniz Bariyerleri bir çok amaçla tercih edilmektedir.

Özellikle deniz kirliliği ile mücadele ve güvenlik amacıyla Deniz Bariyerleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Sahillerde, plajlarda, denizde, göllerde, nehirlerde, barajlarda vb. yerlerde bir çok amaçla tercih edilen deniz brandaları çift taraflı, silindirik, şişme ya da sabit olarak tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Deniz Bariyerlerinin kullanım amaçlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • deniz kirliliğini önleme
  • petrol, kimyasal madde ve benzeri ürünlerin sızıntısı gibi acil durumlarda su üzerinde karantina bölgesi oluşturmak
  • sahil şeritlerinde ve bilhassa pilajlarda güvenliği teşkil etme
  • yağ toplama
  • dökülmüş yağın etrafını çevirme
  • çöp ya da katı atıkların toplanması

Deniz Bariyerleri farklı ham maddelerden üretilmektedir. Bu üretim koşullarına göre farklı bütçelendirmelere sahip olan deniz bariyerleri etkinliği göz önünde bulundurulduğunda oldukça ekonomik bir ürün olarak kullanıma sunulmaktadır.

Diğer taraftan deniz bariyeri üretiminde günümüzün teknolojik yenilikleri de göz önünde bulundurulmaktadır.

Özellikle sızıntılar sonrasında acil durum gerektiren durumlarda hafifliği sayesinde çabuk döşenebilen bir ürün olan deniz bariyerleri bu ve benzeri durumlarda kişi ya da kurumlara bir çok fayda sağlamaktadır.

Deniz Bariyerleri’nin gerilme ve kopma direnci bir hayli yüksektir. Bariyerlerin su altında kalan kısımlarında kullanılan ürüne göre düşünülen farklı ağırlıklar ile dengeleri korunarak su üzerinde kalması sağlanır.

Farklı kullanım alanlarına rağmen deniz bariyerleri kolay döşenebilme ve toplanabilme özelliği ile ekonomik açıdan da kişi ve kurumlara tasarruf sağlamaktadır.

Deniz Bariyerleri rüzgar hızı, dalga yüksekliğ, su derinliği ve sahile uzaklığı gibi unsurlar göz önünde bulundurularak kullanılmakta ve kullanan kişi ve kurumlara kirliliği kontrol altında tutma, engelleme, belirli bir alana hapsetme ve sonunda pompalarla emme imkanları sağlamaktadır.

Branda sektöründe 1980 yılından bu yana hizmet veren firmamızda kendi üretimimiz olan deniz bariyerleri de yer almaktadır. Branda deniz bariyerleri üretimine sizlere özel çözümler üreterek devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz arasında bulunan deniz bariyeri üretimimiz, son derece dayanıklı ve aynı zamanda uygun fiyatlı olan brandalardan üretilmektedir.

Deniz kıyısında yer alan plaj işletmelerinin denizde yüzülebilecek ve güvenli olan alanları işaretlemeleri yasal bir zorunluluktur. Bu çerçevede deniz bariyerleri bir çözüm olarak düşünülmüş olup, hem kaliteli, hem güvenli ve sabit durabilmesi sebebiyle tercih edilen seçenekler arasındadır. Firmamızın güvenlik hizmetleri kapsamında üretmiş olduğu deniz bariyeri fiyatları ile de tercih sebebi olmaktadır. Deniz bariyerlerini bir de Favori Branda kalitesi ile denemelisiniz. İşletmelere vermiş olduğumuz hizmet kapsamında oldukça dayanıklı branda malzemesinden üretilmiş olan bu ürünümüz piyasa fiyatlarının altında ancak üstün bir kalite ile sizlere sunulmaktadır. Fiyatlandırmamız talep ettiğiniz ürün ve hizmetimize göre şekillenmektedir. Neticesinde size sunulacak hizmet ve sizin projenize göre değerlendirilen ürün için en uygun fiyat tahsis edilecektir.

Firmamızın deniz bariyeri üretimi standartları tamamen hizmet kalitemiz çerçevesinde işlenmektedir. Maliyeti düşürme çabası içinde olmadan, en kaliteli ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üretme hedefimiz ile sonuca odaklanmaktayız. Genel olarak güvenlik sebebi ile üretimi gerçekleştirilen deniz bariyerlerini üretirken memnuniyetinizi esas almaktayız. Bu ürünümüz ve çeşitleri marinalarda bir de deniz kirliliğini önleme amacı ile de kullanılabilmektedir. Güneş ışınları, delinme, aşınma ve yırtınma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklı olarak üretimi yapılmaktadır. Deniz bariyeri çeşitlerimizi web adresimizden detaylı olarak inceleyebilir ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizleri arayabilirsiniz. Favori Branda olarak her türden branda ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Şimdi Ara
Yol Tarifi