Kamp Çadırı

Kamp yapmak ülkemizde çok sevilen ve en sık yapılan sporlardan birisidir. Profesyonel kampçılar, hafta sonlarında, yaz tatillerinde ve bazen sonbahar aylarında uzun süreli kamplarda şehir hayatının stresini atmaktadır. Kamp yapmayı çok sevenlere bir hizmet olması bağlamında firmamızda çok özel tasarımlara sahip ve çok kullanışlı kamp çadırı üretimi yapılmaktadır. Bir kamp çadırında aradığınız tüm özellikleri, kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulundurmasıyla dikkat çeken ürünlerimizi yakından incelemek isterseniz favori branda internet adresimiz üzerinden detaylı fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Kamp meraklılarının bir numaralı tercihi olan Favori Branda kamp çadırları piyasa fiyatları altında olan ekonomik fiyatları ile de yüzleri güldürmektedir.

Kamp çadırı nedir?uzun süreli olarak piknik alanları, deniz kıyıları ve dağlık bölgelerde konaklama amacıyla kullanılan çadır sistemleridir. İçlerinde odaları mevcut olan kamp çadırlarımız bilhassa yaz aylarında oldukça fazla rağbet görmektedir. Tabanlarında nem geçirmesini önleyecek malzeme kullanılmış olmakla beraber, kamp çadırlarımıza özel olarak dikişli brandalar da kullanmaktayız. Bu tip çadırlarımızda pencere uygulaması mevcuttur. Hava sirkülasyonu sağlayan bir yapıda ve ışık alan bir özelliğe sahiptir.

Kamp çadırı nasıl yapılır? Kamp çadırlarımızın kurulum bilgilerin sizlerle paylaşıyor olmamızın yanında son derece pratik ve kolay kurulma özelliğine de sahip olduklarını belirtmek isteriz. Odalı ve önünde gölgelikli modeller tercih edilen çadır modellerimizdendir. Kamp çadırlarında özel üretim, farklı ve özgün tasarım politikamızdan ödün vermemekteyiz. Modellerimizin her biri ailelerin tercih edebileceği büyüklük ve kullanışlılık baz alınarak üretilmiştir. Taban ve çatı sistemi, her türlü duruma karşı koruyucu olabilmesi için dayanıklılık esas alınarak meydana getirilmiştir. Sizlerin memnuniyetini hedefleyen firmamız, güzel anlar paylaşabileceğiniz ürünlere imza atmaktan mutluluk duymaktadır.

Açık hava sevenler için kamp çadırları tam bir kurtarıcıdır. İstediğiniz ortamda istediğiniz yere rahatlıkla kurabileceğiniz bu çadırları taşınabilir ve portatif olması yönünden sizlere kolaylık sağlayacaktır. İster bir deniz kenarında, ister bir ormanın içinde isterseniz evinizin bahçesinde bile bu çadırları kurarak keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. İsterseniz çadırın ön tarafına iki sandalye atıp kitabınızı okuyarak güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yatmanız için çadırın iç tarafı çok uygundur. Çadırların genişliği değişmektedir. Eğer iki kişi kalacak iseniz küçük bir çadır sizler için yeterli olurken bu sayı artıkça çadırın genişliğininde aynı oranda artması gerekmektedir.

Kamp çadırı fiyatları da genişliğine ve yapımında kullanılan kumaşa göre değişkenlik göstermektedir. Kullanılan kumaşın kalınlığı ya da yapısı diyelim fiyat konusunda farklılık yaratacaktır. Bunun için favori tente adresinden fiyat konusunda bilgi alabilmeniz mümkündür. Buradan bulduğunuz irtibat numaraları ile telefonda birebir konuşarak fiyat alabilmeniz mümkündür Ayrıca bu site üzerinden alışveriş yapma imkânı da bulabileceksiniz. Fiyatlarda kredi kartı üzerinden taksit uygulanmaktadır. Birçok farklı model ve renk konusunda çok çeşitli tercih yapabilmek mümkün. Sitemizdeki sipariş formunu doldurarak sizin için gerekli olan ürünün siparişini buradan verebileceksiniz. Çadırın küçüklüğü ve büyüklüğüne göre bu fiyat farklı olacaktır. Ayrıca çadırın ön kısmında gölgelik olması da fiyat konusunda farklılık yaratabilecektir. Bu gölgelik sayesinden dışarıda da zaman geçirebilirsiniz. Çadırın ön kısmında da güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Kamp çadırı üretimi kamp çadırları genelde su geçirmeyen yapıda kumaşlardan üretilmektedir. Ayrıca dış ortamda kurulmaya müsait bir yapıya sahip olmalıdır. Dışarıdan girebilecek herhangi bir böceğe karşı korumalı olan bu kumaş onların içeriye girmesine ve sizlere zarar vermemesine zarar vermesini engelleyecektir. Çadırların genellikle kenarlarında pencere kısımları üretilmiştir bu sayede ara sıra buraları açarak çadır içini havalandırabileceksiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi