Kiralık Çadır

Çadır genellikle direklere çakılan kalın bezden veya keçeden yapılan üstü yanları örtülü olarak kurulan barınma yeri olarak bilinir. Çadırlar günümüzde çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadırlar. Çadırlar kullanım amaçlarına göre değişir. Kiralık çadır çeşitleri şu şekildedir;

*Şantiye çadırı: Yemekhane, yatakhane veya depo olarak kullanılmaktadır. Su geçirmez olup yalıtımlı branda veya yalıtımsız çadır olarak üretilmektedir. Soba gibi şeyler yakılması için de uygundur.

*Afet çadırı: Doğal afetlerde evini barkını kaybetmiş insanlar için dizayn edilmiş çadırdır. Ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de afet çadırıdır, çünkü ülkemizde çok fazla deprem gibi felaketler olmaktadır.

*Fuar çadırı: Her türlü yiyecek içecek giyim ve buna benzer fuarların yapılabildiği bu amaçla üretilen çadırlardır.

*Eğlence çadırı: Düğün, nişan için tutulan çadırlardır. Bazı insanlar bu tür organizasyonları otantik ve değişik olması için bu çadırlarda yapmak isterler.

*Yarasa çadırı: Şekil olarak yarasayı anımsatan bu çadır genelde cafeler’de oturulan yerlerin üzerinde değişik şekillerde yarasa şekillerinde çadırlar kullanılmaktadır.

Kiralık çadır ise istediğiniz çadır türünü belli saat veya gün ücretini ödeyip tutmak anlamına gelir. Sizde özel günleriniz için sitemize gelip çadırlarımızı inceleyip çadır kiralayabilirsiniz. Sizinde bir şantiyeniz varsa, bir fuar yapmayı planlıyorsanız veya afete evsiz kalmış insanlara yardım amacıyla belli bir süre çadır kiralayabilirsiniz. En çok tercih edilen çadırlar ise cefelerde kullanılan yarasa çadırlar veya düğün nişan için özellikle kır bahçesi tarzı yerlerde yapılan düğünlerde kullanılan bu çadırları istediğiniz süre kadar çok fazla bütçe harcamadan kiralayabilirsiniz. Favori. branda sitesini ziyaret edip çadırlarımızı inceleyip sizin ihtiyacınız olan çadırı seçebilirsiniz. Favori. branda 1980’ li yıllarda sektöre atılmış ve o günlerden bugüne çok yol katetmiştir.

Çadırlar oldukça farklı alanlarda ve amaçlar için kullanılmaktadır. Kalıcı çadırlardan geçici kullanımlara kadar amaca uygun başarılı uygulamalar yapan Favori Branda kiralık çadır konusunda da hizmet vermektedir. Çadırlar genel anlamı ile geçici yaşam alanları olarak dizayn edilseler de bazı durumlarda kalıcı hale gelebildiklerinden üretimleri de bu tip durumları düşünerek tasarlanmaktadır. Firmamız son derece kaliteli ve nitelik sahibi çadır kumaşlarından imal edilmiş ürünleri nihai satış ve kiralama amaçlı sunmaktadır.

Çadırların maliyetleri göz önüne alındığında bazı kısa zamanlı kullanımlar ve tek seferlik organizasyonlar için ya da oldukça büyük kapasiteli kısa süreli kurulumlar ve organizasyonlar için kiralanmak suretiyle de kullanılmaktadır. Ürünlerimiz içindeki kiralık çadır fiyatları ile de sizin için avantaj oluşturacak tasarımlara sahip ürünlerimizdendir. Bu nedenle proje veya ihtiyacınıza özel teklifimizi mutlaka isteyiniz. Firmamız yıllardır çadır vb ürünlerin imalatı ve hizmet verilmesi ile iştigal eden deneyim sahibi bir firmadır. Bize ulaşmak ve ürünlerimizi daha yakından inceleme fırsatını elde etmek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Web adresimiz Favori Brandacı dan bize ulaşabilir her türlü talebiniz ve sorunuz için iletişim kurabilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş sağlayacak uzman arkadaşlarımız ve deneyimli proje ve saha uygulamacısı ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Firmamızın imalatı standart ürünler kadar sizlerin ihtiyacı olan ve işletmenize ya da hizmete özel proje imalatı şeklinde de mümkün olmaktadır. Bu sayede aradığınız çözümü ya da kendi tasarımınızı uygulama şansınız olmaktadır. Sunduğumuz tüm çözümler gibi kiralık çadır imalatı da son derece dayanıklı ve işlevine özel kumaş ve ekipmanlar ile modern teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Tüm modellerimizi ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi web sitemizi inceleyerek elde edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi