Konser Çadırı

1980li yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız favori branda, branda ve çadır konusunda çok derin bilgi ve uzmanlık alanına sahip olmaktadır. Firma olarak devamlı yenilikçi bir firma anlayışımız bulunmaktadır. Devamlı olarak neyi ne kadar iyi yaparız araştırması içerisinde olup Müşterilerimizin firmamızdan daha memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti ile çalışmayı kendine ilke dinen firmamız. Her zaman daha fazla alanda hizmet etme adına çalışmaktadır. Branda ve çadır konusunda akla gelebilecek her türlü tasarımı yapan firmamız konser çadırı üretimi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Her çeşit konsere hitap edebilecek çadır üretimimiz ile bu konuda da müşterilerini yalnız bırakmayan favori branda bu anlayışı ile de sektörde öncü bir kuruluş olmaktadır.

Konser çadırı nedir? Konser Çadırı adı altında ister sahne çadırı olsun ister VIP. Çadırı olsun isterse de konser alanında belli bir alanı kapatmaya yarayan çadır işinin tamamı hakkında üretim yapmaktayız. Konser çadırında daha çok görselliğin önem arz ettiği için çok faklı çadır sistemleri kurabilmekteyiz.  Konser çadırında her ne kadar görüntü önemli ise de bizim için önemli olan bir diğer faktör de sağlamlıktır. Çünkü böyle bir organizasyonda kazaya yer olmadığını bilmekteyiz. Bu anlayışı göz önünde bulundurup, bu ilke doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Konser çadırı nasıl yapılır? Konser çadırlarında estetik çok önemlidir. Estetiğe önem vererek estetik çizgisinin dışına çıkmadan, her hangi bir kaya da olanak sağlamadan, en sağlam bir biçimde üretilen konser çadırları. Çeşitçili branda tipleri ile üretilmektedir. Çeşit çeşit renklerde ve çeşit çeşit modellerde olan konser çadırlarınızı nasıl isterseniz firma olarak o şekilde yapmamız mümkün. Bizim için önemli olan en önemli faktör sağlamlık olacaktır.

Hepimiz mutlaka bir yıl içerisinde birden fazla konsere gidiyoruz ve konserlere gitmeyi seviyoruz. Peki, gittiğiniz konserler nerelerde yapılıyor veya nerede yer alıyor, hiç düşündünüz mü? Konser alanına gittiğinizde, nereye girdiğinize hiç baktınız mı? Bazı konserler salonlarda gerçekleşse bile, bazıları ise konser çadırlarında gerçekleşmektedir. Bu konser çadırı neredeyse 100 kişilik bir çadırdan tutun ki binlerce kişiyi alabilecek bir boyutta çadır olabilecek şekilde tasarlanabilmektedir. Konser çadırı artık sıklıkla tasarlanan ve birçok yerde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bazı çadırlar normal ve sade olarak tasarlanmakta olup bazıları ise devasal konser özellikleriyle tasarlanmaktadır.

Her gittiğiniz konserde, elbette bir konser çadırının nasıl tasarlandığını veya konser çadırının ne işe yaradığınız düşünmeden konsere gidersiniz, normali bu çünkü fakat bir konser çadırı tasarımı düşündüğünüz kadar kolay değildir. Normal kullandığınız çadırlar gibi değildir. Bunu internet üzerinden araştırıp konser çadırı fiyatları hakkında bilgi edindiğinizde ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Konserler biliyorsunuz ki ses sistemlerinin iyi olması gerektiği, binlerce seyirciyi ağırlaması gerektiği, bir sahnenin mutlaka olması gerektiği ve konser arası için bir büfenin bulunması gerektiği bir etkinliktir.

Bazı çadırlar bunu başarabilmektedir ve bu tür çadırların tasarımı ve fiyatı oldukça yüksektir, fakat içeride izleyebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz konserler ise hayatınız boyunca unutmayacağınız konserler olmaktadır. Bir konser çadırı imalatı nasıl olur ve nasıl yapılır diye araştırdığınızda, imalat içerisinde bulunan mekaniklere hayran kalacaksınız. Bir konser çadırı kurmak kolay değildir ve bu çadırda onları değil, yüzleri veya binleri ağırlamakta kolay değildir. Güç ister ve cesaret, hatta yetenek ister. Bu yüzden konser çadırları bazı diğer çadırlardan çok daha özeldir ve ancak profesyonellerin tasarlayabileceği ve hatta kurabileceği çadırlardır.

Şimdi Ara
Yol Tarifi