Özel Mimari Çalışmalar

Özel mimarı çalışmalar denine akla ilk gelen tente, branda ve çadır çeşitleri olmaktadır. Bu ürünler ve uygulamalar genelde sektör alanlarında tercih edilmektedirler. Standart olan ürünler bulunduğu gibi özel tasarımlarda bulunmakta ve yapılabilmektedir. Ürünlerin tasarımlarını bu işte uzman olan firmalar üstlenmektedirler.

Özel mimari çalışma nedir? Bu çalışmaları sizlerle örnekler ile anlatalım. Mesela bir mekân işletiyorsunuz ve değişik bir dekor yaptırmak istiyorsunuz. Bu şık şemsiyeler ile sağlanabilir. Ama klasik görünümlü bir şemsiye yerine biraz daha detaylı ve şekli biraz daha farklı bir şemsiye üretilmesini isteyebilirsiniz. Minik sevimli çadır şeklinde şemsiye mekânınıza inanılmaz bir hava katacaktır. Lunapark işletmesi yapıyor iseniz rengârenk, desenli, şekilli çadırlar yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu lunaparkınıza daha eğlenceli bir hava katacaktır. Size özel olarak yapılan bu çalışmalara özel mimari çalışma denmektedir.

Özel mimari çalışmalar sektör alanları için oldukça yararlı olmaktadır. Müşterilerin dikkatini çekme ve güzellik algısını yakalamak için çok doğru bir dekor olmaktadır. Kafeler, restoranlar, lunaparklar, yazlık mekânlar, sahiller ve sirkler için bu ürünler ve mimari çalışmalar oldukça fazla kullanılmaktadır. Sahillerde kullanılan şemsiyeler dışında farklı şemsiyeler olması insanların dikkatini fazlası ile çekecektir. Farklı dekorlar mekânın farklı bir yapıya sahip olduğunu belirtecektir. Farklılık arayan müşteriler ise mekânınıza gelmek için can atacaklardır. Sirkler hemen hemen herkesin ilgisini çekebilmektedirler. Sirki dikkat çekici yapan dış görünüşü yani çadır kısmı olmaktadır. İnanılmaz renkler ve tasarım şekli ile muhteşem bir sirk görünümü elde edebilirsiniz. Sirklerin dışı kadar içi de çok dikkat çekici olmaktadır. Aklınızda çadır restoran gibi ilginç bir fikir var ise bunu hayata geçirmeniz kesinlikle hayal değil! Tasarım tutkusu sayesinde artık mekânlarınız hiç sıradan olmayacak!

Firmamız uzun yıllar boyunca özel mimari çalışmalar alanında çalışmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu piyasada yer almakta olan firmamız çok iyi işlere imza atmayı başarmıştır. Yılladır her geçen gün büyümekte olan portföyümüz daha da gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz için özel olarak tasarlamış olduğumuz ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır. Üretimler esnasında Türk standartlarına göre üretimlerimiz gerçekleşmektedir. Her türlü gerekli şartları taşımakta olan firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özel tasarımlar gerçekleştirmektedir. Son zamanlarda artan istekler sayesinde firmamızda bu iş üzerinde yoğunluğunu arttırmış özel mimari çalışmalar alanında hızını arttırmıştır. Sizler için özel tasarlanmakta olan ürünlerimiz için bizleri arayarak bir başka model ve seçeneklerimize bakabilir ve sipariş verebilirsiniz. Son kalite malzeme kullanımı ve özenle yapılmakta olan işçiliğimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Özel mimari çalışma fiyatları hakkında birçok soru bizlere yönelmektedir. Fakat firmamız yapmış olduğu işleri en üst düzeyde gerçekleştirerek sizlere hizmet sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmasını istediğiniz ürünü bizlere tarif ederek veya bizlere göstererek sipariş verebilir ve fiyat alabilirsiniz. Özel mimari çadırlar genel olarak az yer kaplanması ile tercih edilmektedir. Birden fazla kullanım alanında kullanılmaktadır. Kolay kurulma özelliği ile tercih edilmektedir. Sizlerin dilediği renk ve özellikleri ile donatılmaktadır. Ayrıca özel çanta özelliği de sizler için özel olarak tasarlanmaktadır. Her türlü hava koşullarına karşı üretilmektedir. Kar, yağmur herhangi bir soğuk içeri girmemekte ayrıca sıcak havalarda ise özel olarak üretim sayesinde içerisi gün boyu serin kalmaktadır. Havalandırma özelliği sizlerin tercihine göre ayarlanabilmektedir. Tamamen sizin tercih zevk ve özeninize göre yapılmaktadır ve kullanılan malzemeler son kalite olarak seçilmektedir. Sizlerin daha iyi bir hizmet alması için bizler çalışmaktayız.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan favori branda firması özel mimari çadır üretiminde de oldukça başarılı bir kuruluştur. Firma bünyesinde hangar ve iftar çadırı, eğlence ve tören çadırı, yarasa ve kubbe çadır, kamp ve doğa çadırları gibi pek çok ürün mimari bir estetik ile yapılmaktadır. Her biri farklı model ve özel tasarımlar ile çizilmiş olan çadırlar firma kalitesi ile sunulmaktadır. Firmanın 1980 yılından b u yana başarılı bir çizgisinin olması ve kaliteli malzeme kullanmasının yanında profesyonel ekibi ile de müşteri isteği doğrultusunda özel çizimler yapmaktadır. Yaptığı çizimler ile oluşturduğu tasarımlar ve modeller diğer markalara oranla büyük bir farklılığı ortaya koymaktadır. Çadırın yanın da her çeşit branda ve tente konusunda da uzman olan firma her bir ürün için ayrı mimari çalışmalar yapmaktadır.

 Özel mimari çadır fiyatları da diğer tüm ürünlerde olduğu gibi iç ve dış etkenler rol oynamaktadır. Kullanılan malzemeden çadırın kullanılacak alan ve ebadına göre fiyat aralığı değişmektedir. Kurulum işlemleri ve taşıma gibi ek yapılan işçilikler için karşılıklı bire bir konuşularak oluşturulan ek fiyatlar belirlenebilir.

Her türlü çadır çeşidini üreten firma özel mimari çadır imalatı alanında büyük önem göstermekte ve bu iş için ayrı bir ekip oluşturmaktadır. Mimari olarak kurulan çadırlar için profesyonel ekip gerekli çalışmalar yapmakta ve kurslar ile eğitimini tamamlamaktadır. Sirk alanlar, gösteri ve eğlence alanlar, davet ve tören alanları gibi pek çok yer için çadırın kullanımının yanında görsel olarak ta görünüme önem verenler için bu tercih oldukça uygun olacaktır.  Dış ortamların daha hoş görünmesi gibi bazı özel sebeplerde de mimari bir çadır oluşturmak için firmaya başvurmanız dahilinde istediğiniz özel çizimler de yaptırabilirsiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi