Ataşehir Branda | Tente

branda çeşitleri

Ataşehir Branda
Branda, kalın muşambaya benzeyen ve polyester kumaştan üretilen bir kapatma malzemesidir. Su ve ışığı geçirmez olduğu için üstüne kapatıldığı malzemeyi ve mekânı korumayı sağlar. Brandalar dört mevsim kullanılabilir çünkü her türlü hava şartına uyumludur. Kumaş sert ve kalın olduğu için gördüğü darbelerden kolay kolay etkilenmez ve bu nedenle güvenilirlik sağlar.
Branda, çadır ve tente olarak da kullanılıyor. Hatta ilk çıktığı zamanlarda sadece çadır ve mekânların üstünü kapatmak için tente olarak kullanılıyordu. Zaten çadır ve tente kumaşı da brandaya çok benziyor ve günümüzde hala kamp alanlarında brandadan çadır yapan kişiler var. Branda kaliteli, güvenilir ve her türlü hava koşuluna uyumlu olduğu gibi oldukça ağır bir malzemedir. Metrekare büyüdükçe daha ağır olmakta ve taşınması için özel çantalar satılmaktadır. Bizler de Ataşehir Branda olarak sizlere gereken branda hizmetini sunuyoruz.

Branda Nerelerde Kullanılır?
Branda, kış bahçesi tasarımlarında, çadırların yapımında, kafelerde, bahçelerde, çay bahçelerinde, kır düğün salonlarında, havuzlarda, araçların üstünü örtmekte, inşaat malzemelerinin üstünü örtmede ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda branda kullanılır. Bahçe, restoran ve kafe tarzı işletmelerde müşteri kaybetmemek için ve mekânda bulunan müşterilerin konfor ve sağlığını koruyabilmek için kullanılırken sert ve güvenilir olduğu için barınma yeri olan çadırlarda kullanılır.
Yazın sıcak aylarda aşırı güneşin olduğu bölgelerde araçlarda güneş yanığını önlemek ve kış aylarında dolu, kar ve yağmur gibi kötü havalarda araçların hasar görmesini engellemek amacı ile branda ile araçların üstü örtülür. Havuz, pazar gibi açık mekânlarda da kişilerin sağlığını korumak amacı ile branda gerilir. İnşaat malzemesinin korunması açısından da branda oldukça önemli bir kapatıcıdır ve suyu, ışığı geçirmediği için kullanan herkes çok memnundur. Bizler de Ataşehir Branda olarak sizlere en iyi şekilde branda hizmeti sunuyoruz.

Branda Fiyatları Nasıldır?
Branda fiyatları oldukça değişkendir. Branda da kullanılan kumaş yapısına göre, kullanılacak alana göre ve metrekareye göre branda fiyatları farklılık gösterir. Fakat bizler Ataşehir Branda olarak sizlere en iyi şekilde ve uygun fiyatlarda branda hizmeti sunuyoruz. Branda ihtiyacınız olursa bizi tercih edebilirsiniz.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi
Tente branda branda depo çadırı branda Şeffaf Branda branda