Çatalca Branda

bahçe tente modelleri

Çatalca Branda

Branda, polyester kumaştan üretilen ve pek çok alanda kapatma görevi gören bir malzemedir. Oldukça ağır bir malzeme olan branda tıpkı bir muşambayı anımsatsa da muşambadan çok daha güvenilir ve daha fazla alanda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Çünkü muşamba sadece suyu geçirmez özelliğe sahipken branda hem suyu hem de ışığı geçirmez özelliğe sahiptir. 

Branda dört mevsim rahatlıkla kullanılabiliyor çünkü her türlü hava şartlarına uyumlu. Hatta dolu gibi şiddetli yağışlı hava şartlarında bile deforme olmuyor ve kapatıldığı bölgeyi korumakta %100 güven sağlıyor. Bu nedenle halı sahalarda, tenis kortunda, havuzlarda ve daha pek çok açık mekânda kapatıcı görevi görerek ortamda bulunan kişileri ve eşyaları koruma altına alıyor. Bizler de Çatalca Branda olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz ve ürünlerimizin kaliteli olduğunu bilmenizi istiyoruz. 

Branda Nerelerde Kullanılır?

Brandanın pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Pek çok bahçede (kır bahçesi, ev bahçesi, çay bahçesi), kır düğün salonlarında, havuzda, plajda, kumsalda, restoranda, kafede, okullarda, halk pazarında, inşaatlarda eşyaların kapatılmasında ve araçların kapatılmasında sıklıkla kullanılıyor. Bahçelerde daha çok etkinlik yapılırken kullanılırken açık işletmelerde müşteri memnuniyetini kazanmak ve ortamda bulunan kişileri yağışlı havalardan ve güneş ışınlarından korumak amacı ile kullanılıyor. 

Branda; üzerinde bulunan deliklerin kancalara geçirilmesi ve gerektiğinde iplerin bağlanması sonucu ortamda kapatıcı görevi görüyor ve son derece ağır bir malzeme olduğu için tek kişinin kullanması epey bir zor oluyor. Kamyon kasalarında yük taşınırken ya da pazarda gezerken mutlaka görmüşsünüzdür birkaç kişi birden kurup kapatmaya çalışıyor. Bu nedenle bizler de Çatalca Branda olarak sizlere brandayı taşımanız kolay olsun diye branda çantası hediye ediyoruz ve kaliteli kumaşlardan üretilen brandalarımızı hizmetinize sunuyoruz. 

Branda Fiyat Aralığı

Branda fiyat aralığı net bir şekilde cevaplanamaz çünkü fiyatları etkileyen pek çok etken var. Brandanın kumaş türü (süper kumaş, akrilik kumaş, polyester kumaş vb.), brandanın metrekaresi ve renk seçenekleri fiyatları yakından etkiliyor. Çatalca Branda firması olarak satışını yaptığımız brandaların fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi