Esenyurt Branda

brandaci

Esenyurt Branda

Branda, açık mekânları ve birtakım eşyaları dış hava koşullarından korumak amacıyla kullanılan önemli bir malzemedir. İlk çıktığı zamanlarda sadece çadır ve tente olarak kullanılıyorken günümüzde pek çok alanı korumak amacı ile kullanılıyor. Branda çadırları dışarının soğuk havasından korurken aynı zamanda suyu ve ışığı geçirmediği için farklı alanlarda da kullanılıyor ve gayet verimli bir sonuç veriyor. 

Branda, her türlü mevsimde kullanılıyor çünkü dört mevsim hava koşullarına dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Halı sahalarda, tenis kortu kapatmasında, havuzlarda ve daha pek çok açık alanlarda branda gerilerek içeriyi korumak hedefleniyor. Dikkatli kullanıldığı takdirde son derece etkili sonuç veriyor ve kaliteli kumaştan üretildiği zaman uzun yıllar boyu kullanılabiliyor. Bizler de Esenyurt branda olarak sizlere kaliteli kumaşlardan branda satışı yapıyoruz. 

Beklentiye Hızlı Yanıt Veren Hizmet 

Branda, müşterilerin beklentilerine üzerindeki ip ve kancalar sayesinde hızlı yanıt veriyor ve nerede kullanılırsa kullanılsın güvenli bir ortam sağlıyor. Pek çok firma, mekân ve eşyanın korunmasını sağlarken ucuz maliyeti ile ekonomik açıdan da kullanıcıları sarsmıyor. Brandalar binlerce renk ve model sayısına sahip olup kullanım alanına göre farklı alternatifler seçiliyor. Üstlerine yazı yazılabiliyor ve etiket yapıştırılabiliyor. 

Branda havuzlarda, plajlarda, kumsalda, top sahalarında, kır bahçelerinde, kır düğün salonlarında, ev bahçelerinde, restoran ve kafelerde, araçların kapatılmasında, inşaat sektöründe ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanılıyor. Kalın kumaştan üretildiği için nerede kullanılırsa kullanılsın etkili sonuç veriyor ve bu da kullanıcıların güvende olmasını sağlıyor. Özellikle yağışlı havalarda daha fazla tercih ediliyor ve araç sahipleri araçlarını kaplamak için araç brandası bulunduruyor. 

Branda Modellerinde İşlevsel Özellikler

Branda, kalın kumaştan üretildiği için son derece ağır bir malzeme olup metrekaresi arttıkça taşınması zor hale geliyor. Bu nedenle birçok firma branda satışı yaparken branda taşıma çantası da veriyor. Bizler de Esenyurt branda firması olarak müşterilerimize branda eşliğinde branda taşıma çantası da veriyoruz. 

Fiyatlarımız ise branda kumaş modeline, metrekaresine ve kullanım alanına göre farklılık gösteriyor. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. 

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi