Eyüp Branda

pencere üstü tente

Eyüp Branda

Yaz aylarında ve kış şartlarında yani dış etkenlerin yoğun olduğu mevsimlerde hem kendinizi hem araç gereçlerinizi hem de yaşam alanlarınızı korumanız gerekmektedir. Su, ışık ve ısı gibi etkilere dayanıklı kumaştan ve bir miktar polyesterden üretilerek kullanılan ürünlere branda denilmektedir. Ve yaşadığımız birçok yerde branda kullanımına rastlamanız mümkündür. Brandanın sağlam kumaşı her türlü zor koşulda sağlamlığı ile kullanıldığı yeri tam anlamıyla muhafaza eder.

Branda Nedir? Kullanım Alanları Nerelerdir?

Branda yazın güneş ışığının yoğun etkilerinden kışın ise yağmur, kar gibi doğal oluşumların etkilerinden etkilenmemek için bazı alanlarda kullanılan sert ve dış etkenlere dayanıklı kumaştan yapılan korumalıklara branda denir. Eyüp Branda olarak her koşulda güvenle kullanacağınız brandaları üretmekteyiz.  Evinizin geniş terasında yazın otururken güneş ışığı sizleri rahatsız etmesin diye veya oldukça zevkli bir şekilde döşemiş olduğunuz terasınızdaki eşyalarınız zarar görmesin diye branda kullanabilirsiniz. 

Mekânlar İçin İşlevsel Branda Modelleri

İşletmekte olduğunuz kafeterya ya da restoran gibi iş yerlerinizin bahçesini de her koşulda müşterilerinize hizmete sunabilmeniz için çok geniş çeşitliliğe sahip Eyüp Branda olarak hizmetinizdeyiz. Bunun dışında uzun süre dış etkenlere maruz kalacak arabalarınızı, tekne veya botlarınızı da branda ile yüzde yüz korumanız mümkün. Yazın güneşlenmek için gittiğiniz plajlardaki şemsiyeler de yine branda kumaşı kullanılarak yapılmıştır. Havuzları kapatmak için, çay bahçeleri, parklar, bahçeler, kamyonlar, tekneler branda ile korunmaktadır. Tente yapımında da branda kumaşı kullanılmaktadır. Birçok tene çeşidi vardır. Bunlar; sabit tente, körüklü tente, asma veya germe tente gibileri örnektir. Büyük şantiyelerin mevsimler süren işlerinin dönem dönem hava koşullarına maruz kalmasından dolayı zarar görmemesi için branda kumaşı ile yapılan korumalıklar kullanılmaktadır.

Eyüp Branda Hizmet Kalitemiz

Daha birçok alanda branda kullanımını görmeniz mümkündür. Eyüp Branda olarak çok çeşitli branda renk seçeneklerine ve modellerline sahip bir firmayız. İşlerimizi yaparken sizi ve çevrenizi asla rahatsız etmeden olabilecek en hızlı şekilde ürünlerinizi teslim ederiz. Kullanım sırasında ürünlerimizde yıpranma veya renk kaybı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Eyüp Brandafiyatları da piyasada ki birçok firmaya göre kaliteyi uygun fiyata yapmaktadır. 

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi