Fatih Branda

branda-tente

Fatih Branda

Yoğun güneş ışıklarının etkisinden veya yağmur gibi suyun etkilerinden korunmak için tercih edilen dayanıklı kumaşlardan elde edilen gereçlere branda denilmektedir. Branda yağmurun yoğun etkisine karşı gayet sağlam bir kumaşa sahiptir. Güneş ışınlarının kumaşlardaki renk değişikliği veya kumaşı inceltme gibi etkileri branda kumaşını etkilemez.

Branda Nerelerde Kullanılmaktadır?

Yazları kullanımı yoğun olan bahçe veya park gibi alanlarda güneş ışıklarının rahatsız edici etkinden korunmak için brandalar kullanılmaktadır. Yazları insanların yoğun olarak uğrak yeri olan havuz ve plajlarda da branda kullanımı çok fazladır. Fatih Branda firması olarak doğa ile uyumlu birçok renk seçeneğine sahip kumaşlarımızla hem sizleri hem de bulunduğunuz ortamları güneşin rahatsız edici etkisinden korurken görsel zevklerinize de hizmet etmekteyiz. Yazın teknelerin güvertelerinde ya da uzun süre limanda beklemek zorunda kalan tekne veya botların güneşin etkilerinden korumak için branda kullanılmaktadır.

Restoran Ve Kafelere Özel Branda Çeşitleri

Özellikle kapalı alanlarda sigara içme yasağından sonra restoran veya kafeteryalar bahçelerini günün her saatinde ve her mevsimde hizmete açmaktadır. Tabi yazın yoğun güneş etkileri veya kışın yağmurun etkisinden müşterileri korumak için işletmelerin bahçelerine branda kurmak en doğru olanıdır.  Fatih Branda olarak iş yerlerinizde çalışmalarınız aksamdan en kısa sürede branda hizmetinizi yapmaktayız. Fatih Branda olarak etrafınızdaki diğer dükkânları rahatsız etmeden gayet temiz düzenli bir çalışma prensibine sahibiz.

Uzun süre kullanmayacağınız araba veya kamyonet gibi araçlarınız içinde birçok tarzda baranda dikimi yapılmaktadır. İnşaat gibi çalışma işleri uzun süren iş yerlerinde kış aylarında yağmurun etkisinden korumak için branda kullanılır.

Fatih Branda Kampanya Ve Fiyatları

Fatih branda olarak birçok renk ve kumaş seçeneğine sahibiz. Kullanacağınız her alana uyumlu renk ve desenlerde dikmiş olduğumuz brandalarımız hem göz zevkinize hitap ederken aynı zamanda kusursuz koruma ile güvenle kullanacağınız ürünlerdir. Brandalarımız kalınlıkları, kullanılacakları alanların büyüklüğüne,  kullanılan malzeme kalitesine ve desenine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Fatih Branda olarak her türlü cebe uygun, kaliteden ödün vermeyen işlerimizle sizlerin güvenini kazanıyoruz. Çalışma prensibimize ve hizmet kalitemize güvenebilirsiniz. Her türlü branda işlerinizde İstanbul’da ilk uğrayacağınız yer Fatih Brandadır.

branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi