Havuz Koruma Örtüsü

Havuz Koruma Örtüsü

Havuzlar ilkbahar ve yaz aylarının en büyük eğlencelerindendir. Ülkemizin içinde bulunduğu iklim koşularında havuzda serinlemek, hoş vakit geçirmek oldukça yaygındır. Son bahar geldiğinde ise havuzların koruma altına alınması gerekir. Havuz koruma örtüsü ile havuzlarınızı kapatıp güven altına alabilirsiniz. Üstelik firmamızın imal ettiği koruma örtülerinin pratik olması sayesinde dilerseniz havuzlarınızı yılın her vakti kullanmadığınız zamanlarda kapatabilirsiniz. Büyük masraflar yaparak hazırladığınız havuzlarınızı koruma altına alarak ömrünü uzatabilir, zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Havuz koruma örtüleri her ne kadar ilk olarak kirlenmeye karşı tercih edilen bir unsur gibi görünse de aynı zamanda güvenlik de sağlar. Havuzlarınızın üzerini kapatarak boşaltmadığınız zamanlarda birilerinin, özellikle de çocukların suya düşüp boğulma tehlikesi geçirmelerini engelleyebilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Havuz Koruma Örtüsü İmalatı

Havuz koruma örtüsü imalatı konusunda yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip olan firmamız bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek altyapıya ce tecrübeye sahiptir. Bu sayede havuzlarınızın şekline ve ölçülerine göre imalatlar yapabiliyoruz. Birinci sınıf malzeme kullandığımız için örtüleriniz en soğuk havalarda ve sıcak havalarda dahi hiçbir çatlama, kırılma yapmadan uzun yıllar kullanılabiliyor. Kenar ve germe kısımlarında daha çok katmanlı takviyeye yer verdiğimiz için hem dayanıklılığı yüksek hem de kullanımı kolay ürünler ortaya çıkıyor.

Branda Eğer havuzunuz kapalı değilse mutlaka havuz örtüsüne ihtiyacınız vardır. Çünkü özellikle sonbahar mevsiminde açık havuzlar toz, toprak, yaprak gibi etkenlere fazlaca maruz kalırlar. Bütün bunlar havuzunuzun dolu veya boş olması fark etmeksizin bir taraftan havuzunuzu kirletir diğer taraftan ise parçalarına, temizlik sistemlerine zarar verebilir. Yosun oluşumuna neden olabilir. Bütün bunlar havuzlarınızın kullanılamaz hale gelmesine neden olduğu gibi tamir ve bakım masrafları da doğurabilir. En etkili çözüm ise koruma örtüsü ile muhafaza etmektir.

Havuz Koruma Örtüsü Fiyatları

Firmamız havuzlarınızın şekline ve ölçülerine göre özel üretim havuz koruma örtüsü imal etmektedir. Havuz koruma örtüsü fiyatları ise koruma örtüsünün ebatlarına göre, çift veya tek katmanlı olmasına göre, montajında ve sabitlenmesinde kullanılacak malzemelere göre değişmektedir. Her koşulda firma olarak kaliteyi uyguna mal ediyor, ekonomik çözüler sunuyoruz.

[yasr_overall_rating null size=”small”]
branda
branda
#branda #tente #çadır #brandacı
Şimdi Ara
Yol Tarifi