Hayvan Çadırı

Özellikle kurban Bayramlarında her tarafta görmeye alıştığımız kurban çadırlarının imalimi firma olarak birinci sınıf kalitede, çok dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Zaten firma olarak her zaman yenilikçi ve sektöründe söz sahibi olduğumuz çadır ve tente konusunda sektörde bir numarayız. Geniş ve büyük olan bu hayvan çadırı seyyar ahır olarak da adlandırılmaktadır. Hayvacılık ile uğraşan her insanın sahip olması gereken hayvan çadırları firmamız favori branda tarafından itina ile yapılmaktadır.

Hayvan çadırı nedir? İçerisinde büyük ya da küçükbaş her türlü hayvanın rahat bir şekilde barınabileceği üstü oval şekilde kapalı plan ve bu ovalık sayesinde su birikintisi oluşturup çadırda yıkılma tehlikesi oluşturmayan ve içerisindeki hayvanların rahat bir yaşama alanı sağlan çadırlardır. Bu çadırlarda gerek duyulduğu alanlarda ters ü şeklinde olan metal ayaklar ile ortada bir engel olmayan kenardan kenara Dikmeler işe ayakta şuran çadır sistemidir.

Hayvan çadırı Nasıl yapılır? Tamamen müşteri isteğine başlı ölçüler ile sağlam bir brandacı ile üretilen, bu çadırlar istenilen ölçülerde olabilir. Bu konuda hiç bir sıkıntı yoktur. Müşterinin seçtiği kalitede ki bu kalite her zaman yağmur, kar, güneş, ya da rüzgâr gibi doğal olaylar ile kesinlikle etkilenmeyecek şekilde olmaktadır. Bu malzeme ile üretilen hayvanların genelde satış amacı ile içerisinde barındıkları bu çadırlar. İstenilen en, istenilen boy ya da istenilen yükseklikte üretilmektedir. Üretimi metre Hesab’ı ile yapılan bu hayvan çadırlarının fiyatı konusunda firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firma yetkililerimi tarafından sunulan fiyatları ile hayvancılık yapan her insanın kesinlikle sahip olması gereken bu çadırlara, eğer sizde hayvancılık yapıyorsanız kesinlikle sahip olmanız gerekmektedir. Sizlere sunduğumuz bu çadırlar ile hayvan pazarlarında sizde rahat edin.

Çiftçilikte ve özellikle hayvan yetiştiriciliğinde sıklıkla ihtiyaç duyulan hayvan çadırı favori branda kalitesi ile alıcılarını buluşturmaktadır. Taşınabilir ve sabit olmak üzere iki ana gruba ayrılan bu çadır sisteminin de pek çok değişik şekli ve modeli bulunmaktadır. Firmanın web sitesinden gerekli görselleri bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Hayvan ile uğraşan çiftçilerimiz özellikle kurban bayramı zamanında İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere hayvanlarını götürmektedir. Bu dönemlerde ihtiyaç duyulan taşınabilir, kolay kurulabilir ve pratik hayvan çadırlar mevcuttur. Bu sistemlerde çadırın sağlam olması dış etkenlere karşı koruması gibi pek çok sebepten kalite çok önemlidir. Pazar ve uygunsuz çadırlara oranla favori brandada olan tüm ürünler yüksek kalitede olup müşteri memnuniyeti üst sıralara çıkarılmaktadır.

Hayvan çadırı fiyatları ile ilgili tüm bilgi ve detaylara web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kurulum ve taşıma gibi detaylar için ayrıca sözleşmeye eklenerek fatura edilebilir. Gerekeli tüm özel bilgi ve karşılıklı anlaşmalar için yine web sitesinin iletişim bölümünden firmaya ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirisiniz.

Favori branda firması 1980 yılından beri çadır, tente ve branda alanında var olan köklü kuruluşlardan biridir. Bu sektörde çıkan her yeni ürünü benimseyen uygulayan ve talebe karşılık üretim yapan firma hayvan çadırı imalatı içinde uzman ve tecrübeli kadrosu ile çalışmaktadır. Hizmette sınır tanımayan firma hem kaliteli malzeme hem de üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkarmaktadır. 150 yakın zengin ürün yelpazesi ile firması başarısını sıkça adından bahsettirerek ve olumlu geri dönüşler elde ederek ispatlamaktadır. Çadır, branda ve tente gibi pek çok ürün konusunda bilgi almak fotoğraflara ve yapılan işlere bakmak için firmaya ait olan favoribranda.com sitesini ziyaret etmelisiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi