Havuz Çadırı

Yaz mevsimi geliyor. Sıcak günlerde vazgeçilmez serinleme ve eğlence yollarından biri havuzlar olacak. Evlerdeki ve eğlence Aquaparklardaki havuzlar neşeli cıvıltılarla dolmaya başlayacak çok yakın zamanda. Tüm eğlencesine rağmen, dikkat edilmediği takdirde havuzlarda istenmeyen şeylerin yaşanması da mümkün. Bu nedenle hem havuzlar dolu iken hem de boş olduğu zamanlarda emniyet için önlem alınması zorunludur. Özellikle kış aylarında havuzlar kullanılmıyorken üzerlerini örtmek mutlaka gereklidir. Üstü örtülü olmadığı için üzücü olaylara sebep olan havuzlarla ilgili haberlere arada rastlarız. İşte bu sebeple kullanılmadığı zamanlarda havuzların üstünü örtmek çok önemli bir noktadır. Bu konuda tüm havuz sahiplerine uygun fiyatlar ve kaliteli havuz çadırları ile hizmet sağlamaktayız.

Havuz Çadırı Nedir?

Havuz Çadırı nedir diye merak edenler için ayrıntılı görseller favori branda web adresinde bulunmaktadır. Web sitemizden modellerimiz hakkında bilgi alabilir, her türden sorunuz ve hizmetlerimiz için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Kaliteli malzemeden güvenli ve tam koruma sağlayan havuz çadırları ile havuzlarınızın, boş ya da dolu olsun, kullanılmadığı zamanlarda hiçbir canlıya zarar vermemesini ve kirlenmemesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem emniyet tedbirlerinizi almış olmanın huzurunu hem de havuz temizliğinden kurtulmuş olmanın rahatlığını da yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki her ne olursa olsun insan sağlığı ve can güvenliği her zaman ilk plandadır. Bu yüzden havuzlarınızı sizin için en kaliteli malzemelerden üretilen havuz çadırları ile kaplıyoruz.

Havuz Çadırı Nasıl Yapılır?

Havuz çadırı su geçirmeyen kaliteli malzemelerden havuzlarınızın ölçülerine uygun olarak yapılmaktadır. Bunun yanında her zaman çadırı örtüp kaldırmak zorunda kalmamanız için otomatik modelleri de bulunmaktadır. Bir motor vasıtasıyla havuzunuzun üzerini tek bir düğmeye basarak örtmeniz ve kullanacağınızda da açılmasını sağlamaktadır. Her seferinde çaba ve zaman harcamanızı önlemek için idealdir.

1980 yılında kurulan favori branda firması oldukça köklü ve güçlü bir kuruluştur. Bu sektörde zengin ürün yelpazesi ile ve hizmet anlayışı ile her zaman adından bahsettiren bir firmadır. Sektördeki hemen her ürünü üreten ve çıkan yeni ürünleri takip eden hatta müşteri isteği doğrultusunda orijinal ve özel çizimler yapan kuvvetli bir firmadır. Geniz ürün yelpazesinin içinde havuz çardı sistemleri de bulunmaktadır. Genel anlamda çadır doğal hayatta kullanılan kamp malzemesi olarak bilinse de pek çok kullanım alanına sahip olmaktadır. Kullanım alanlar, ambarlar, gemiler, doğal yaşamda, tarım ve inşaat sektöründe, ev ve bahçe sistemleri ve havuz ve plaj gibi pek çok kullanım alanı vardır.

Tarımda su geçirmez özelliği ile kullanılan çadır oluşturulan havuzların tabanına serilerek toprak ile suyun emilimini engellemektedir. Ayrıca havuz kenarları ve plajlar içinde ayaklı şemsiye şeklinde güneşten ve ısıdan koruma amaçlıda kullanılmaktadır. Bu bağlamda havuz çadırı fiyatları farklılık göstermektedir. Yapılan işin mahiyetine göre fiyatlandırma olacaktır. Favori branda olarak kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı satışları gerçekleştirmektedir.

Havuz çadırı üretimi polyester, naylon ve su geçirmez bir malzeme ile üretilmektedir. Oluşturulan havuz tabanı için özel yapıştırıcılar yapıştırma makinesi ile birbirine ilave edilerek istenilen büyüklük ve ebatta havuz tabanı kaplanmaktadır. İçerideki suyun sızdırılması önlenmekte ve toprak ile teması kesilmektedir. Aynı zamanda dış etken ve atıklarında içine girmesi engellenir. Favori branda firması her ürünün üretiminde özel olarak ilgilenmekte olup son teknolojik malzeme ve aletler kullanılmaktadır. Yapılan tüm çalışmalar firmaya ait web sitesinden takip edilebilir gerekli bilgiler alınabilir. Yedi gün 24 saat aktif olan web sitesinden iletişim bölümü aracılığı ile firma yetkililerine ulaşabilir gerekli siparişlerinizi hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi