Fuar Çadırı

Belli bir organizasyon için belli bir, açık ya da kapalı havada kurulan tüm fuarların, ne kadar kapalı olsa da sizin kendi alanınızı belli etmeniz amacı ile üretilen fuar çadırı fuar alanında yer almak isteyen her insana lazım olan bir eşyadır. Çoğu fuarda genelde bir günden fazla hizmet verilmektedir. Birkaç günlük fuarların içerisinde sergilediğiniz malların size ait bir alanda durması için gereken fuar çadırlarını biz firma olarak en iyi şekilde üretmekteyiz. Firmamız 1980 l, yıllardan beri hizmet vermekte ve bu sektörde hatırı sayılır bir mevkii de olmaktadır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ile normal piyasa ürünlerinin çok üzerinde bir kalitede mal üretmekteyiz.

Fuar çadırı nedir? Fuar çadırı, ebatları belli olmayan bir ya da birçok iş alanını içerisinde barındıran toplu yâda şahsi bir kapalı alan yaratma malzemesidir. Ülkemizde birçok yerde fuarlar zaten kapalı alanda olmaktadır ama kapalı olsa da kapalı olan alanın içerisinde size özel bir alan yaratmak için bir oda ya da daha büyük ebatlarda olan, ya da açık alan fuarlarında belli bir alanı kapatmaya yarayan içerisinde ne kadar istenir ise o sayıda insanı barındıracak büyüklükteki alanı kapatan çadır sistemine verilen addır, fuar çadır.

Fuar çadırı nasıl yapılır? Fuar çadırı dış yüzeyi her çadır sisteminde olduğu gibi, doğal olaylar olan rüzgâr, yağmur, kar, fırtına, güneş, sıcak ya da soğuk tüm doğal olaylara karşı belli bir koruma alanı yaratan bir malzeme olan bu çadırların nasıl yapıldığını merak edenler için, fuar çadırı diğer çadır şekilleri gibi değil de çok daha kapsamlı bir olay olmaktadır. Çünkü hemen hemen her çadır sisteminin ortalama bir ölçüsü bulunmaktadır. Fakat fuar çadırı ölçüsü hiç belli olmayan var olan ve izin verilen alan ne kadar ise o alan ölçüsünde, ölçüye özel olarak üretilmektedir. Dolayısı ile bu çadırların nasıl ayakta duracağı ancak ve ancak kurulacak fuar çadırın ebatlarına bağlı olmaktadır.

Favori Branda olarak bu sektörde birçok ilklere öncülük ediyoruz. Sizi Müşterilerimizin talebleri ve istekleri doğrultusunda modeller tasarlayıp sizin beğeninize sunuyoruz.  Kaliteye verdiğimiz önem ile Türkiye Standartlarını üzerinde kalite, uygun fiyat ve ince ustalık ile sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

Favori Branda günümüzün global rekabetine ve yeniliklerine ayak uydurabilen ve müşteri memnuniyeti en üst kademede olan bir firmadır ve çalışmalıları ile sektörde adını duyurmayı başarmış öncü firmadır. Kendini her konuda sürekli geliştiren tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesi ile Çadır Branda ve Tente piyasalarında izlenen firma olmaktan onur ve gurur duymaktayız.

Çadır Tente ve Branda gibi ürünlerde de sizlere hizmet vermekteyiz. Fuar Çadırı hizmetinde sektörde uzun süreden beri uzman bir ekip ile ustalıkla sektördeki firmalar arasından kendimiz farklı bir konuma taşımış bulunmaktayız. Çadır ürünlerimizin içerisinde bulunan fuar çadırı sizlerin istediğine göre ebatlarda ve boyutlarda modeller oluşturabilmekteyiz. Farklı görsellikler, farklı kalitelerde , farklı büyüklüklerde sizlere özel çözümler üretebilmekteyiz. Her yerde ve her türde yapacağınız kongere toplantı fabrika açılışı, kermesler, fuar etkinlikleri düğün ve davetiye organizasyonları gibi bir sürü alanda çeşitlikte sizlere her türlü imkanları saplayabilecek çadırlar sunmaktayız.

Fuar Çadırını Türkiye’nin dört biryanından isteklerde bulunabilirsiniz. Alt kısımda belirtilen telefon numarasın Fax numarası ve diğer iletişim türleri ile bizlerle teknik konularda veya diğer Çadır şemsiye, branda, yat ve tekne brandası gibi diğer ürünlerimiz hakkında da sorular sorabilmektesiniz.

Fuar Çadır fiyatları ve detaylı bilgi almak için info@favoribranda.com adresinden ulaşabildiğiniz gibi

Tel : 0212 520 03 26 ve

Fax : 0212 527 35 93

Gsm : 05362483240

numaralı telefon ve fax numaralı ile bizler ile irtibata geçebilir siziniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi